3D фартухи

 

3D фартух – так красиво, що очей не відвести

Коли потрібно зробити подарунок подрузі, дружині або мамі, які ідеї першими приходять на думку? Косметика, прикраси, красиве плаття. Все, щоб дівчина могла вбратися і відправитися на вечірку. Хоча, як би багато свят не було у вашому житті, чоловіки і жінки все одно набагато більше часу проводять вдома. Займаються господарськими справами, доглядають за дітьми, приймають гостей, і, звісно, готують їжу. Може логічніше буде подарувати те, що напевно стане в нагоді у побуті? І при цьому буде таким же привабливим, як коктейльне плаття від кутюр.

Інтернет-магазин FatLine виготовляє найкрасивіші принти

У FatLine як раз є гарна пропозиція на такий випадок: кухонний фартух, декорований неймовірним принтом з ефектом 3Д. Не чули про таке? На перший погляд це звичайний жіночий фартух, тільки дуже красивий. Жодних обридлих клітинок або квіточок. Планета Marvell, космічні коти, магічні сови, які вміють гіпнотизувати, демонічні дівчата і божевільні кактуси. Тобто, з фантазією у наших художників все гаразд. Але справа не тільки в сюжеті.

Вироби, представлені на цій сторінці, створюються за принципом повної запечатки. Так виходить об'ємний принт, зображення, що відтворює ілюзію тривимірності і реалістичності одночасно. Картинка заповнює 100% поверхні тканини. Фартух виходить яскравим, барвистим, малюнок не боїться сонця і води, тому довго служитиме вам. У такому фартусі можна зважитися на найсміливіші кулінарні експерименти, і з ним нічого не трапиться.

Звичайно, у фартуха універсальний розмір, а от для виготовлення одягу перенесення малюнка відбувається за заздалегідь підготовленим макетом, з урахуванням мірок і конфігурації деталей замовлених речей. Готове полотно підлягає розкрою, і лише потім ми зшиваємо окремі фрагменти в цілісний виріб.

Як замовити особливе зображення на фартуху

Сьогодні, щоб знайти приємний подарунок для себе або когось, не обов'язково виходити з дому. Все багатство вибору знаходиться в інтернет-мережі. Щоб придбати унікальний кухонний аксесуар з 3D принтом, залиште заявку через сайт. Зайдіть на вкладку «Свій малюнок», тут кожен клієнт може запропонувати власний ескіз для принтування. За підказками буде легко завантажити графічний файл, зробити напис на макеті, вибрати потрібні кольори і розміри.

Або зв'яжіться з менеджером-консультантом FatLine. Контактна кнопка блакитного кольору знаходиться в нижньому лівому кутку. Наші фахівці в ту ж хвилину задзвонять вам, щоб:

  • допомогти вибрати картинку для друку каталогу;
  • розповісти, як спробувати свої сили в дизайні одягу і аксесуарів;
  • допомогти здійснити оплату, оформити доставку по Україні;
  • відправити заявку на друк вподобаних виробів;
  • уточнити терміни і відповісти на будь-які наявні у клієнта питання.

Ми готові виконувати замовлення будь-якої складності. Якщо ви захочете зробити 3D-запечатку за власним макетом, то компанія FatLine виготовить для вас партію унікальних авторських фартухів. Це прекрасна ідея для корпоративного подарунка співробітникам, партнерам або клієнтам. Якість товару вас повністю задовольнить, так само, як і обслуговування. Ми уважно підходимо до кожного запиту.  

Вибирайте ошатні фартухи з малюнками 3D, щоб бути щасливим та креативним у звичайній домашній обстановці!

3D фартухи - ціни на FatLine

Назва товару Ціна
3D фартух In the rain 250 грн.
3D фартух Minimalist Avengers 250 грн.
3D фартух Monster skin CS GO 250 грн.
3D фартух Моє серце за мерло 250 грн.
БільшеМенше

youtube-ukr-mob