Як створити свій принт для одягу та аксесуарів

Як створити свій принт для одягу та аксесуарів

Набридли нудні однотонні речі? Хочеться додати «родзинку» в образ та виділятися у натовпі? Сучасна молодь носить одяг із принтами, щоб продемонструвати свою індивідуальність. Хтось вибирає малюнки, хтось – візерунки, написи чи навіть фотографії. Все це – принти, які можна нанести на різні речі, футболки, толстовки, кепки або подушки, блокноти, кружки, чохли для смартфонів та рюкзаки.

Чим обумовлена популярність принтів на замовлення?

Підбір гардероба поступово стає для людини рутиною. Ми намагаємося, щоб наш зовнішній вигляд був продовженням внутрішнього Я, способом самовираження. І тут принти виступають дуже зручним інструментом, адже вони дають можливість зрозуміти, в якому настрої людина, які переваги, який характер.

Готової продукції мас-маркетів складно задовольнити запити, засновані на прагненні до самовираження та точної передачі індивідуальних особливостей та посилань людини. Саме тому друк принтів на замовлення набирає великої популярності серед споживачів. По-перше, тому що людям приємно носити ексклюзивні речі, створені спеціально для них. По-друге, виріб зі своїм дизайном може стати чудовим персоналізованим подарунком. А, по-третє, це ефективний інструмент для брендування – найпопулярнішого способу реклами та просування своїх товарів та послуг.

За допомогою простої футболки з принтом можна продемонструвати унікальний стиль, розповісти світові про свої уподобання, підняти настрій усім оточуючим, поділитися своєю філософією. А якщо врахувати, що потрібну картинку, напис, лого можна нанести на найрізноманітнішу продукцію від майки до термобанки або вінілової наклейки на авто, стає очевидним, що проста послуга відкриває величезні можливості не тільки для презентації себе як особистості або способу дарувати найоригінальніші подарунки, але і для реалізації бізнес-ідей, мерчу, просування бренду і т. п.

Як створити власний дизайн?

Принти це модно. Вони прикрашають більшу частину речей у гардеробі та повсякденному приладді, від сумок до килимків під пахву. Але як складно знайти той самий, який сподобається зовні, відобразить особистість, передасть настрій, поєднуватиметься з іншими речами. Адже як часто при виборі товарів у мас-маркеті ми стикаємося із ситуацією, коли сподобався малюнок, але якість самої речі викликає сумніви, або, навпаки, виріб – клас, а дизайн – нудний та «ні про що».

Інтернет-магазин FatLine допоможе вирішити цю проблему. У нашому каталозі ви знайдете тисячі оригінальних принтів на будь-який смак та різні якісні основи для їх нанесення. Але найголовніше – ми надаємо можливість створити свій дизайн для будь-якого товару з каталогу. Все, що для цього потрібно, – просто скористатися інструментами програми «Конструктор», а потім оформити замовлення.

Не обмежуйте фантазію і прислухайтеся до порад:

Как создать свой дизайн одежды и аксессуаров

 • сформуйте ідею. Подумайте, який посил ви хотіли б донести оточенню – презентувати себе, прорекламувати товар чи послугу, підтримати певну ідею, тенденцію чи рух (наприклад, «за здоровий спосіб життя» або «за збереження навколишнього середовища»), а може – просто поділитися оптимізмом і гарним настроєм і спробувати зробити світ і людей трішки добрішими;
 • підготуйте зображення. Перше, що потрібно розуміти, – картинка повинна максимально точно відображати суть меседжу. Друге – вона має бути гарної якості. І в даному випадку йдеться не тільки про чіткість, яскравість, контрастність і палітру. Тут важливо не забувати про дозвіл і співвідношення розміру основи і вихідного зображення для друку, тому що неможливо просто взяти і розтягнути маленьку растрову картинку до великих розмірів без втрати якості. Якщо відповідне зображення є у векторному форматі, вибирайте його;
 • Використовуйте типографіку. У Конструктор товарів вбудований текстовий редактор, за допомогою якого картинку можна доповнити текстом, тим самим зробивши свій майбутній принт ще більш ємним та змістовним. Працюючи над текстом, приділіть увагу шрифту, розміру, кольору. Це допоможе точніше розставити акценти і зробити меседж зрозумілішим, не кажучи вже про читабельність і загальне сприйняття;
 • Виберіть тип і колір основи або основ, на яких хочете надрукувати свій принт. Широкий асортимент товарів, представлених у каталозі FatLine, дозволяє підібрати вироби (чи предмети одягу, аксесуари або посуд), що максимально підходять для реалізації будь-якої ідеї. Програма влаштована таким чином, що в ній можна підбирати як основу під принт, так і навпаки. При цьому, у вікні перегляду в реальному часі відображається кожен крок і кожна зміна, завдяки чому ви точно бачите, на якій основі ваш графічний проект виглядає більш ефектно, а де, можливо, в нього варто внести якісь зміни, щоб отримати максимально крутий результат;
 • «відшліфуйте» макет. Доведіть до досконалості розмір та розташування всіх елементів принта на основі. Переконайтеся, що ви задоволені результатом. І, головне, перевірте, щоб жодні частини зображення або тексту не виходили за межі друку.

Готово. Все, що залишається – оформити покупку, дотримуючись інструкцій на сайті.

І не забувайте, що при замовленні кількох товарів з однаковим дизайном ви отримаєте приємну знижку.

FatLine – якісний друк на одязі та аксесуарах

Замовляючи одяг, аксесуари, посуд та інші вироби зі своїм принтом в інтернет-магазині FatLine, ви отримуєте не тільки ексклюзивні речі, а й високу якість самих основ, так і друку.

Ми працюємо на сучасному обладнанні від найкращих брендів у цій галузі. Для перенесення зображень на продукцію використовуємо різні технології, котрі дозволяють досягти найвищої якості кольору та стійкості принта: сублімація, прямий та ультрафіолетовий друк, термотрансферне перенесення.

Одежда и аксессуары с принтами от FatLine

Для нанесення картинок та написів доступні різноманітні основи на будь-який смак та випадок:

 • футболки різних фасонів для чоловіків, жінок та дітей;
 • толстовки з капюшоном і світшоти;
 • кепки-тракери, бейсболки та снепбеки;
 • рюкзаки та сумки-шоппери;
 • керамічні кружки різних кольорів, форм та обсягів;
 • термосклянки та термобанки;
 • декоративні подушки та фартухи;
 • блокноти, чохли для телефонів, килимки під пахву, вінілові наклейки та багато іншого.

Серед такого широкого асортименту не важко підібрати вироби для будь-яких цілей, будь-то ексклюзивні речі для особистого користування, персоналізовані подарунки, мерч або брендування. Тим більше, що тираж не обмежений.

І навіть якщо у вас недостатньо часу, бажання чи віри у свої сили для створення авторського дизайну, на сайті представлений величезний каталог готових принтів, які стануть чудовою прикрасою для будь-якої обраної речі. А можливо, і надихнуть вас на творчість!

Реалізуйте будь-які свої ідеї разом із інтернет-магазином FatLine!