send today
У вас залишилося: 06:57:33
FatLine
 
FatLine 0(800)755-725 Безкоштовно зі стаціонарних і мобільних телефонів по всій Україні
Рус Укр
 
Кружки 420ml

Друк на великих кружках

 
Виберіть колір основи:
 

Переваги кружок із збільшеним об'ємом

У багатьох людей початок нового дня асоціюється з чашкою ароматної кави або свіжозавареного чаю. І практично в кожного на кухні є улюблена кружка для цих напоїв. Якщо уважно придивитися, то ця звичайний кухонний посуд може багато що «розповісти» про свого власника. Таким постачальником інформації, незалежно від нашого бажання, стали кружки з принтами. Нанесені на них зображення характеризують людину, його звички, захоплення, маленькі слабкості. Адже найчастіше цей предмет, з якого починається кожен ранок, – подарунок друзів, які вас знають дуже добре, або результат вашого власного вибору.

Ми рекомендуємо вам придбати кружки зі збільшеним об'ємом, адже при таких розмірах можливе нанесення більш деталізованих і об'ємних зображень. Вибір можливих варіантів зображень для друку істотно розширюється. На сайті інтернет-магазину FatLine ви можете не тільки купити велику кружку для чаю або кави, але і замовити її декорування принтами будь-якого ступеня складності. І зробити це можна онлайн з будь-якого куточка України.

Принти з поліпшеною деталізацією

Великі кружки мають об'єм 420 мл. Вони виготовлені з високоякісної кераміки. Нанесені на них малюнки і написи не погіршують експлуатаційних характеристик виробу. Такий посуд можна мити не тільки вручну, але і в посудомийній машині. Елементи декору не втрачають свого привабливого зовнішнього вигляду протягом дуже тривалого терміну експлуатації. Колірний спектр малюнка не змінюється, принти не розтріскуються. Друк на великих кружках дозволяє наносити зображення у збільшеному масштабі, з більш точною деталізацією і насиченістю малюнка.

Зображення для друку ви можете вибрати з представлених на сайті тематичних колекцій або замовити в індивідуальному порядку. У розділі «Свій малюнок» з допомогою наших дизайнерів ви можете створити свій авторський принт, заснований на малюнках і фотографіях вашої особистої колекції. Продаж великих кружок з малюнком, виготовлених в ексклюзивному варіанті, здійснюється за цінами звичайної серійної продукції.

Зробіть подарунок собі і своїм друзям

Якщо ви замовите велику кружку з принтом безпосередньо в офісі нашої компанії, то її виготовлення займе не більше ніж півгодини. У разі необхідності відправлення товару в будь-яке з міст України, терміни виконання заявки складуть від 1 до 3 днів. В процесі доставки задіяна мережа відділень Нової пошти, Укрпошти. Можлива також і кур'єрська доставка за конкретною адресою з погодженням зручного для вас часу отримання.

У період дії акцій ціна на товари з нашого асортименту суттєво знижується. А при оформленні колективної заявки ви отримаєте ще й оптову знижку. Можливість оплати післяплатою є гарантією якості одержуваного вами товару. Інші варіанти оплати – банківський переказ або кредитна картка. Зробіть подарунок собі і своїм друзям – замовте великі кружки з барвистими принтами на сайті інтернет-магазину FatLine!

.

↓ Більше↑ Менше
Преимущества