Футболки на замовлення в Ужгороді

Коли збігаються бажання і можливості

Бажання виглядати модно і ефектно не завжди співпадає з нашими фінансовими можливостями. З цієї ситуації є гідний вихід. Рекомендуємо вам звернути увагу на футболки з малюнками або написами. Якщо ви вирішили урізноманітнити свій гардероб такими елементами, то ми радимо вам ознайомитися з продукцією, яку пропонує інтернет-магазин футболок в Ужгороді. Тут вам буде запропоновано великий асортимент якісного одягу кращих виробників Європи та колекції тематичних принтів для друку. Наш сайт максимальна простий в обігу і насичений корисною інформацією:

  • асортимент футболок та інших виробів;
  • таблиця розмірів;
  • зображення, пропоновані для друку;
  • можливість створення ексклюзивного принта (розділ «Свій малюнок»);
  • умови оплати та доставки замовлення;
  • відгуки про нашу роботу.

Пропозиції по опту і роздрібу

Заповнюючи форму замовлення, ви залишаєте номери своїх контактних телефонів або електронної пошти. У самі стислі терміни наші менеджери вийдуть на зв'язок для уточнення деталей вашого замовлення, дадуть кваліфіковані поради, відповідять на виниклі питання. Рекомендуємо вам зайти в розділ «Чаво» (часті запитання). Відповіді, що містяться в нім, прояснять ситуацію з гарантійними зобов'язаннями, способами доставки і оплати і так далі. Купити футболки з принтами в Ужгороді на сайті інтернет-магазину FatLine ви зможете як в роздріб, так і великими оптовими партіями. Ми пропонуємо взаємовигідні форми співробітництва для рекламних і торгових організацій. Вартість оптових замовлень прораховується із застосуванням гнучкої системи знижок. Ціна роздрібних виробів суттєво знижується під час проведення акційних продажів. Інформація про час та умови проведення акцій постійно оновлюється. Привабливість наших цін пояснюється тим, що ми є профільним спеціалізованим підприємством зі своєю виробничою базою і новітнім обладнанням. Використовувані нами методи нанесення зображень дозволяють переносити на тканину барвисті принти з найдрібнішим деталюванням, виконувати нестандартні замовлення. Ви зможете замовити футболки з малюнками або написами в Ужгороді великими тиражами. Метод термотрафаретного друку дозволяє виготовити футболку з принтом за 15 хвилин, що дає нам можливість виконувати великі замовлення в стислі терміни.

Замовити футболку з принтом і отримати її через 24 години

Час виконання замовлень для обласних центрів – 24 години, для інших міст України – від 1 до 3-х діб. Це пов'язано з періодичністю рейсів Нової пошти, Укрпошти. У разі необхідності можна замовити послуги кур'єрської доставки. Це дуже зручно, якщо ви хочете зробити подарунок людині, яка живе в іншому місті. Ми також надаємо можливість вибору форми оплати, включаючи оплату при отриманні. В якості нашої продукції та рівні послуг ви зможете переконатися, якщо відвідаєте розділ «Відгуки». Ми сподіваємося, що його зміст розвіє ваші останні сумніви в правильності вибору постачальника.

.

Ужгород - ціни на FatLine

Назва товару Ціна
Майка чоловіча Квітучий Ужгород 556 грн
Чоловіча футболка Ужгород на мапі України 576 грн
Чоловіча футболка West Coast Choppers 576 грн
Чоловіча футболка Олександр УСІК 576 грн
Читати повністю Сховати