FatLine
 
FatLine 0(800)755-725 Безкоштовно зі стаціонарних і мобільних телефонів по всій Україні
Рус Укр
 
Кружки-хамелеони

Друк на кружках-хамелеонах

 
Виберіть колір основи: Чорно білі Кружки-хамелеони
 

Кружки-хамелеони – подарунок з сюрпризом 

Подарункові кружки з принтами є одним з найпопулярніших сувенірів. При їх виготовленні застосовується високотехнологічне обладнання для сублімаційного друку. Нанесені зображення не тьмяніють і не розтріскуються протягом тривалого терміну експлуатації. Така кружка не просто оригінальний сувенір, а практична і потрібна річ.

Кружка-хамелеон з принтом - це подарунок-сюрприз. Зовні вона виглядає як звичайна кружка чорного кольору, без всяких малюнків і написів. Але варто налити в неї гарячу каву або чай, як тут же відбувається маленьке диво. Зовнішня стінка кружки-хамелеона стає білого кольору, і на цьому тлі проявляється нанесене на виріб зображення. При цьому ручка кружки не змінює свого забарвлення. Після припинення впливу високої температури кружка приймає свій первісний  вид – стає «радикально» чорною.

На сайті інтернет-магазину FatLine ви можете замовити дизайнерське оформлення кружки-хамелеону за допомогою барвистих принтів. Заявку на нашому інтернет-ресурсі ви зможете оформити в режимі онлайн або по телефону.

Подарункова кружка з авторським принтом 

Пропоновані нами в якості основи для нанесення зображень кружки-хамелеони виготовлені з високоякісної кераміки зі спеціальним покриттям. Методом сублімаційного друку на них можна наносити практично будь-які повнокольорові зображення, включаючи фотографії. Тобто, вибір принтів практично не обмежений. У тематичних розділах сайту зібрані колекції малюнків і написів на будь-який смак: серіали і кіно, спорт, музика, свята тощо

Користуючись послугою «Свій малюнок» і допомогою наших дизайнерів, ви можете замовити друк на кружках-хамелеонах свого авторського принта. Для цього достатньо надати свої ескізи, малюнки і фотографії. Дизайнери допоможуть вам вибрати оптимальне колірне поєднання і правильний масштаб зображення. Ціна на кружки-хамелеони, виготовлені в ексклюзивному варіанті, не зростає. Для того, щоб цей виріб довго зберігав свій привабливий зовнішній вигляд, необхідно дотримуватися нескладних правил догляду. Не використовуйте для миття посудомийну машину і агресивні хімічні речовини.

Купівля в інтернеті – швидше, дешевше, зручніше

Після нанесення зазначеного в заявці зображення, виріб буде ретельно упаковано і надіслано вам поштою в будь-який куточок України: чи то Київ, чи великий обласний центр, чи маленький населенний пункт. Логістика товарів здійснюється через мережу відділень Нової пошти та Укрпошти. Одним з варіантів оплати є післяплата при отриманні. У вас буде можливість переконатися в якості отриманої продукції і тільки після цього провести її оплату. Продаж кружок-хамелеонів з малюнком та інших товарів з нашого каталогу здійснюється з дотриманням усіх прав споживача. Рекламації по якості вирішуються шляхом заміни товару або поверненням грошей. 

Існує можливість зниження вартості замовлення:

  • участь в одній з акцій сайту;
  • оформлення колективної заявки;
  • здійснення оптової закупівлі.

Скориставшись послугами інтернет-магазину FatLine, ви зможете оцінити всі переваги і комфортні умови покупки в режимі онлайн.

.

↓ Більше↑ Менше
Преимущества