FatLine
 
FatLine 0(800)755-725 Безкоштовно зі стаціонарних і мобільних телефонів по всій Україні
Рус Укр
 
Снепбеки

Снепбеки з принтами

 
Виберіть колір основи: Сіро чорні Снепбеки Синьо чорні Снепбеки
 

Снепбек – елемент «тусовочного гардеробу»

Обов'язковим елементом гардероба будь-якого хіп-хопера є кепка. Неможливо уявити собі «просунутого тусовщика» без оригінально оформленої з допомогою принтів бейсболки, яка стала справжньою візитною карткою в хіп-хоп співтоваристві. Одним з найбільш затребуваних варіантів головного убору для «вуличного» стилю є снепбек з принтом. Реперська кепка з прямим козирком і трохи опущеною потиличної частиною допоможе вам визначити свою причетність до молодіжної субкультури хіп-хопу.

Оригінальність вашому снепбеку додадуть барвисті принти, нанесені за допомогою сучасних технологій з термопереносу зображень на тканину. Користуючись сайтом інтернет-магазину FatLine ви зможете придбати снепбек з принтом не лише в Києві, але й в будь-якому іншому місті України в режимі онлайн. Для вибору продукції і оформлення замовлення ви зможете використовувати свій комп'ютер або мобільні засоби зв'язку.

Не тільки серійна продукція, але і ексклюзив

Пропоновані до друку малюнки і написи розділені на категорії. Вибравши цікаву для вас тематику, ви можете ознайомитися з колекцією запропонованих у цьому розділі зображень для друку. Вибір принтів цим не обмежується. У розділі «Свій малюнок» ви зможете перевірити свої дизайнерські здібності, створивши авторський принт для нанесення на кепку або інший елемент гардеробу. При цьому ціна на снепбеки з принтом, виготовлені за індивідуальним замовленням, практично не відрізняється від вартості звичайної серійної продукції. Декоруючи свій снепбек ексклюзивними зображеннями, ви зможете створити новий оригінальний образ і підкреслити свою індивідуальність.

Розділ «Відгуки» - оцінка роботи інтернет-магазину FatLine 

Продаж снепбеків з малюнком на сайті інтернет-магазину FatLine – це повноцінний набір всіх необхідних послуг, включаючи доставку. Використовуючи для логістики Укрпошту та Нову пошту, ми зробили наші товари доступними для замовників з будь-якого регіону України. На нашому інтернет-ресурсі регулярно проводяться різноманітні акції, які сприяють додатковому зниженню відпускних цін. У нашому віртуальному каталозі ви зможете підібрати одяг, як для буднів, так і для святкових днів.

При покупці декількох речей одночасно, ви отримуєте оптову знижку. Ми пропонуємо своїм замовникам найбільш зручні форми оплати і гарантуємо 100% якість придбаної продукції. У розділі «Відгуки» ви зможете ознайомитися з оцінкою нашої роботи, яку дали замовники з усіх міст України.

 

.

↓ Більше↑ Менше
Преимущества