Чоловічі зимові шапки на флісі з принтами

 

Головний убір з практично необмеженим спектром застосування

Сьогоднішня молодь з посмішкою дивиться на величезні хутряні шапки, пухові хустки і вязані берети, які з настанням холодів дістають з шаф їх батьки, бабусі і дідусі. Серед сучасних головних уборів для холодного часу року лідируючі позиції займають шапки на флісі. Матеріал, що використовується при їх виготовленні,  володіє цілим рядом чудових якостей, що зумовлюють широкий спектр його застосування:

  • фліс гідрофобний - пропускає вологу, залишаючись при цьому сухим;
  • тканина м'яка і приємна на дотик;
  • не продувається вітром і не подразнює шкіру;
  • швидко сохне після прання.

Структура цього матеріалу така, що переплетення волокон утворює численні повітряні кишені. Як відомо, повітря є прекрасним ізолятором, тому пошиті з такої тканини головні убори дуже добре тримають тепло. Самі по собі вони виглядають дуже естетично, але шапки на флісі з принтами мають ще більш привабливий вигляд. З допомогою малюнків і написів ви зможете підкреслити свій індивідуальний стиль, донести до оточуючих інформацію про приналежність до однієї з субкультур або визначити свої уподобання в музиці. Елементами декору можуть стати логотипи відомих автомобільних брендів або написи на патріотичну тематику. Скориставшись послугами інтернет-магазину FatLine ви зможете придбати зимову чоловічу шапку на флісі з принтом в Києві або в будь-якому іншому місті України з мінімальними фінансовими і часовими витратами. Замовлення можна оформити в онлайн режимі або по телефону, а товар буде відправлений вам по пошті.

Вироби з ексклюзивним дизайнерським оформленням

Пропоновані нами в якості основи для нанесення малюнків і написів головні убори відповідають всім вимогам сучасної моди і виготовлені з бездоганною якістю. При творчому підході до їх дизайнерського оформлення вони гармонійно впишуться в будь-який стиль. В тематичних розділах сайту зібрана ціла колекція оригінальних зображень для друку, авторами яких є наші дизайнери.

Користуючись послугою «Свій малюнок», ви можете замовити чоловічу зимову шапку на флісі з принтом, розробленим на основі ваших авторських ескізів, зображень, взятих з Інтернету. Подібні вироби часто використовуються в якості подарунків друзям, родичам чи колегам по роботі. Знаючи захоплення винуватця торжества і його «маленькі слабкості», можна підібрати для декорування подарункової шапки картинку з відповідної тематики. При індивідуальному замовленні ви не понесете ніяких додаткових фінансових витрат. Ціна на зимову шапку на флісі з принтом, виготовленим з урахуванням всіх ваших побажань, не зросте. Набутий вами красивий і практичний аксесуар може виконувати роль повсякденного головного убору або елемента екіпіровки для занять спортом та активними видами відпочинку.

Способи доставки та варіанти оплати

У застосовуваних нами логістичних схемах використов