FatLine
 
FatLine 0(800)755-725 Безкоштовно зі стаціонарних і мобільних телефонів по всій Україні
Рус Укр
 
Труси

Чоловічі труси з принтами

 
Виберіть колір основи:
 

Чоловічі труси з принтами – популярний прикольний подарунок

Дарувати один одному нижню білизну можуть люди, яких пов'язують близькі стосунки. Такий стереотип існував ще зовсім недавно, до появи сучасного обладнання з термодруку. Сьогодні чоловічі труси з принтами, як подарунок, за популярністю не поступаються футболкам, толстовкам, штанам і кепкам-тракерам. В якості декору боксерів найчастіше використовують прикольні малюнки або написи. Вони можуть носити жартівливий або інтимний характер. Прикольні чоловічі труси стануть прекрасним додатковим подарунком навіть на Новий Рік, не кажучи вже про більш скромні свята та урочистості.

Нанесені методом термопереноса зображення не погіршують споживчих характеристик виробу і не ускладнюють догляд за ним. Застосовувані при цьому матеріали, абсолютно нешкідливі для здоров'я. Тканина стрейч, що використовується при пошитті трусів-боксерів, на 95% складається з чистої бавовни. П'ятивідсоткова добавка еластану покращує еластичність білизни. Якщо у вас виникла необхідність або бажання купити чоловічі труси з принтами у Києві, рекомендуємо ознайомитися з асортиментом інтернет-магазину FatLine.

Варіанти вибору елементів декору

Наша компанія спеціалізується на нанесенні зображень на тканини і інші матеріали. У тематичних колекціях сайту зібрані найбільш популярні на сьогодні малюнки і написи. Замовник може вибрати одне з цих зображень або замовити боксери, декоровані ексклюзивним авторським принтом. Для втілення в реальність ваших власних дизайнерських ідей на сайті створено розділ «Свій малюнок». Наші фахівці доведуть надані вами ескізи до досконалості і запропонують на розгляд кілька можливих варіантів елементів декору. Оплачувати цю послугу не доведеться. Ціна на чоловічі труси з принтами, виготовлені за індивідуальним замовленням, не зросте.

Заявка буде виконана в строк і з бездоганною якістю

Виконання заявки та доставка замовлення споживачеві займає від 1 до 3 днів. Посилку з товаром ви зможете отримати в найближчому до вашого дому або місця роботи відділенні Нової пошти. Якщо у вашому населеному пункті немає такого відділення, можна скористатися послугами Укрпошти. Це займе трохи більше часу, але зате сприяє суттєвому розширенню географії наших поставок. Існує варіант адресної кур'єрської доставки, з погодженням зручного для вас часу зустрічі. Додатковою гарантією отримання якісної продукції є можливість оплати замовлень післяплатою. У цьому випадку, покупець може розкрити посилку, переконатися в якості товару і тільки після цього оплатити його постачальнику.

Під час проведення акцій продаж чоловічих трусів з принтами, та інших товарів нашого інтернет-магазину, здійснюється за зниженими цінами. Ви можете об'єднати своє замовлення з замовленнями ваших друзів, оформивши колективну заявку. У цьому випадку, суттєво економляться кошти на купівлі і на доставці. Вартість оптових замовлень і колективних заявок розраховується із застосуванням диференційованої системи знижок. Сподіваємося, що найближчим часом ви скористаєтеся нашими послугами і зможете оцінити всі переваги онлайн-шопінгу в інтернет-магазині FatLine.

.

↓ Більше↑ Менше
Преимущества