send today
У вас залишилося: 00:14:35
FatLine
 
FatLine 0(800)755-725 Безкоштовно зі стаціонарних і мобільних телефонів по всій Україні
Рус Укр
 
Поло жіночі

Поло жіночі

 
Виберіть колір основи:
 

Жіночі поло з унікальними принтами – тільки в FatLine!

Дівчата знають: немає нічого гіршого, ніж зустріти на вулиці або в кафе представницю прекрасної статі, одягнену точно так само. А подібне явище – не рідкість, адже більшість торгових точок пропонують речі, схожі одна на одну, як близнюки. Щоб позбавитися від цієї шаблонності і створити дійсно оригінальний імідж, досить купити жіночу футболку поло у FatLine і замовити її в будь-який регіон України. «Родзинкою» кожної з моделей в асортименті нашого інтернет-магазину є нанесені на Т-шоткі принти. Забавне зображення, напис, фото улюбленого кіногероя або музиканта перетворює звичайні предмети гардероба в авторські, унікальні речі.

В звичайному магазині клієнти обмежені асортиментом, і часто доводиться купувати не те, що дійсно подобається, а те, що є в наявності. У FatLine єдиним обмежувачем є ваша фантазія і кретивность. У нашому каталозі – кілька сотень зображень різної тематики, і будь-яке з них може зовсім скоро прикрасити вашу Т-шотку!

У нас – приємно низькі ціни на жіночі футболки поло з принтом

Оригінальна річ хорошої якості не обов'язково повинна коштувати дорого, і наш каталог – наочне свідчення цього факту. Купівля будь-якої з моделей (або навіть декількох - чому б і ні?) не завдасть ніякої шкоди бюджету, проте буде носитися довго і з задоволенням. А в тому, що річ в процесі експлуатації проявить себе більш ніж гідно, можна навіть не сумніватися. Чому? 

  1. В якості основи виробів використовуються матеріали від великих європейських виробників: Sol's, Stedman та ін.
  2. Склад використовуваних тканин – виключно натуральний, тому в речах з них дуже комфортно в спеку. 
  3. Малюнок наноситься на Т-шотку за допомогою сучасного обладнання, а висока якість флекс-плівки дозволяє досягти максимальної чіткості і яскравості зображення. 

Жіноча поло на замовлення - це шанс поповнити гардероб оригінальною, не має більше аналогів річчю. Тільки ви вирішуєте: яка картинка, напис або фото гідні прикрасити футболку, якого розміру має бути зображення і де саме воно повинно розташовуватися.

Продаж футболок поло з малюнком у FatLine – це можливість для кожного підібрати підходящу по вартості і стильовому рішенню річ, не виходячи з дому. В нашому асортименті – сотні моделей, і одна з них неодмінно виявиться тією, що ви давно шукали!

↓ Більше↑ Менше
Преимущества