3D панами дитячі з принтами

 

Доставка за 24 години

При оформленні
замовлення до 13:00

Конструктор

Стильні дитячі панами – захист від сонця зі смаком

Вибираючи на літо головний убір для дітей, батьки віддають перевагу зручним Панамам. Легкі капелюшки з короткими полями відмінно захищають від палючого сонця, практично не відчуваються на голові, виглядають привабливо, тому подобаються і малюкам, і підліткам. Дитячі панами продаються в багатьох магазинах, але найоригінальніші екземпляри можна купити тільки на сайті FatLine.

Замовляйте хлопчикам і дівчаткам зручні моделі, що володіють такими перевагами:

  • повна запечатка;
  • приємний на дотик, швидковисихаючий матеріал (35% бавовни);
  • зручна посадка підійде на голову будь-якої форми;
  • перуться вручну і в машинці в делікатному режимі;
  • підійдуть хлопчикам і дівчаткам від 3-х до 13-ти років;
  • доступна ціна.

Яскраві 3D принти покривають всю поверхню виробів, тому що наносяться на тканину до викроювання деталей. Малюнки залучають ефектними композиціями, чіткими, реалістичними деталями, приємними відтінками, так що юні модники будуть у захваті від барвистих панам і з задоволенням візьмуть участь в їх купівлі. Ще їх порадує можливість вибрати самостійно підходящий екземпляр в тематичних розділах, і купити модний головний убір без примірки. На сторінках каталогу можна скористатися таблицею розмірів і почитати детальний опис продукції та методів друку.

Ефектні головні убори для маленьких модників

Сучасні методи друку дозволяють перетворити будь-яку річ, перетворити звичайну футболку в модний дизайнерський наряд, а простий рушник, блокнот або фартух в ефектний подарунок. Особливість продукції FatLine в унікальності принтів, які створюються на основі індивідуальних переваг клієнтів. В ін