Футболки на замовлення в Чернігові

Футболка з принтом – прекрасний варіант подарунка

З наближенням чергових свят перед нами завжди постає проблема вибору подарунків. На їх пошук йде багато часу, а фінансові можливості не завжди збігаються з нашими бажаннями. Оригінальним і недорогим подарунком може стати футболка з нанесеними на неї зображеннями, написами або фотографіями. Такий елемент гардеробу буде з вдячністю прийнятий вашими друзями, родичами, незалежно від їх вікової категорії. Адже футболки з малюнком є одним із найдемократичніших видів одягу. Якщо ви прийняли рішення придбати футболку з принтом в Чернігові, то ми рекомендуємо ознайомитися з асортиментом, пропонованим інтернет-магазином FatLine. На сторінках нашого віртуального каталогу ви зможете вибрати вироби необхідного кольору та розміру, ознайомитися з колекцією принтів практично на будь-яку тематику, замовити футболку з фото, прикольним написом, зображеннями героїв мультфільмів та кіно.

Особливості сайту інтернет-магазину FatLine

Інтернет-магазин футболок в Чернігові – це максимально інформативний і простий у зверненні сайт. Зайдіть в розділ з цікавою для вас тематикою і виберіть необхідне для друку зображення. Рекомендуємо звернути увагу на розділ «Свій малюнок», створений для любителів ексклюзивних речей. Тут, за допомогою наших дизайнерів, ви зможете створити свій неповторний принт для друку, отримавши в результаті футболку з малюнком, існуючим в однині. Наші фахівці підкажуть оптимальний варіант розташування зображення чи напису, метод нанесення принта. Це може бути шовкотрафаретний або термотрафаретний друк, метод сублімації. Ці способи перенесення зображень дозволяють наносити багатобарвні барвисті принти, які не вицвітають, не розтріскуються і не відшаровуються. Ми здійснимо друк цифрових фотознімків із застосуванням методу сублімації, що дозволить перенести на футболку зображення барвистих пейзажів, фотографій коханої людини, домашніх тварин і т. д. Крім можливості замовити футболки з принтами у Чернігові, інтернет-магазин FatLine пропонує великий асортимент іншої продукції з нанесеними зображеннями: толстовки, кепки, чашки, килимки, автомобільні наклейки і т. д.

FatLine – сайт, створений для зручності покупців

 

Власна виробнича база і новітнє устаткування сприяють тому, що ціни на нашу продукцію найбільш привабливі не тільки в Чернігові, але й по всій Україні. На сайті регулярно проводяться акції, ставши учасником яких ви зможете заощадити свої кошти. При закупівлі продукції оптом застосовується гнучка система знижок. Наші замовники мають можливість вибору форми оплати та способу доставки. Відвідавши відповідний розділ сайту, ви зможете вибрати найближче до вашого дому відділення Нової пошти, в якому через 24 години зможете отримати своє замовлення. Ми постійно розширюємо свій асортимент і вдосконалюємо рівень надаваних послуг. Співробітники інтернет-магазину FatLine зроблять все, щоб ви звернулися до нас ще не один раз.

Чернігів - ціни на FatLine

Назва товару Ціна
Футболка оверсайз Owi Квітучий Чернігів 944 грн
Кружка двоколірна 420ml Я люблю Чернігів 352 грн
Рушник Чернігів на мапі України 650 грн
Дитяча футболка Місто Герой Чернігів 415 грн
Читати повністю Сховати