send today
У вас залишилося: 04:41:26
FatLine
 
FatLine 0(800)755-725 Безкоштовно зі стаціонарних і мобільних телефонів по всій Україні
Рус Укр
 
Кружки двоколірні

Друк на двоколірних кружках

 
Виберіть колір основи: Червоно білі Кружки двоколірні Темно-сині білі Кружки двоколірні Блакитно білі Кружки двоколірні Помаранчево білі Кружки двоколірні Салатово білі Кружки двоколірні Жовто білі Кружки двоколірні
 

Рекомендуємо прислухатися до нашої поради

Крім офіційних свят у кожної людини є свої «червоні числа» календаря. Чергова сімейна дата, дні народження численних друзів і колег по роботі тощо. Ну а яке ж свято без подарунка. Якщо у вас немає можливості подарувати «що-небудь з автоматичною коробкою передач», то рекомендуємо прислухатися до нашої поради. На сайті інтернет-магазину FatLine замовити ексклюзивне дизайнерське оформлення двоколірної кружки.

З допомогою правильно підібраного зображення для друку ви зможете підкреслити свою турботу про людину, знання її звичок і захоплень. Принт може носити жартівливий характер, зображати самого винуватця торжества або його домашнього улюбленця. Двоколірна кружка виглядає дуже оригінально і при цьому коштує зовсім недорого. В такому подарунку головне – це виявлена увага. Заявку на виготовлення подарункової кружки ви можете оформити в режимі онлайн або по телефону.

Двоколірні кружки з ексклюзивним принтом

Об'єм двоколірної кружки становить 310 мл. На сайті представлені вироби в шести колірних варіантах: червоний, жовтий, зелений, блакитний, синій і помаранчевий. В ці кольори пофарбована не тільки внутрішня частина кружки, але і ручка. Двоколірні кружки виготовлені з високоякісної кераміки. Цей матеріал ідеально підходить для нанесення зображень методом сублімаційного друку. При цьому догляд за виробами з принтами не ускладнюється. Вони довго зберігають свій привабливий вигляд, зображення не вигоряє і не розтріскується.

Рекомендовані нами до друку малюнки і написи розділені на тематичні колекції. Це полегшує пошук зображень на цікаву для вас тематику. У розділі «Свій малюнок» ви можете замовити друк на двоколірних кружках свого авторського принта. Ціна на вироби з ексклюзивним дизайном не зростає.

Гарантія дотримання прав споживача

Готовий виріб буде ретельно упаковано і надіслано вам поштою в будь-який зазначений в заявці населений пункт України. Зручне для отримання відділення Нової пошти або Укрпошти ви вкажете при оформленні заявки. Можлива адресна кур'єрська доставка товару, з попереднім узгодженням часу отримання. Оплату замовлення можна здійснити наступними способами:

  • банківський переказ;
  • кредитна картка;
  • післяплата.

Продаж двоколірних кружок з малюнком та іншої продукції з нашого каталогу здійснюється з дотриманням усіх прав споживача. Якщо у вас виникнуть претензії до якості отриманого товару, він буде замінений або вам повернуть за нього гроші. Участь у акційних заходах сайту, оформлення колективної заявки, купівля оптової партії нашої продукції – все це реальні варіанти економії. Отримані при цьому знижки істотно зменшать ваші витрати на покупку оригінальних подарунків - двоколірних кружок з принтами від інтернет-магазину FatLine.

 

.

↓ Більше↑ Менше
Преимущества