Як за допомогою Photoshop створити принт для футболки?

Як за допомогою Photoshop створити принт для футболки?

Незважаючи на гігантський вибір одягу з принтами, знайти футболку з цікавим малюнком як і раніше складно. Зображення можуть не відповідати характеру (іміджу), або бути занадто банальними. Добре, що можна зробити свій власний принт і замовити з ним стильний наряд. Для тих, хто хоче здивувати оточуючих унікальним декором на своєму одязі, ми підготували кілька лайфаків по створенню гарного ескізу. 

Як зробити ексклюзивний принт: 3 нескладні варіанти

За допомогою Adobe Photoshop можна створити багато оригінальних зображень, навіть не маючи художніх навичок і досвіду роботи в програмі. Досить застосувати кілька простих інструментів, коректно зберегти зображення – і у вас вийде дуже якісний ескіз для футболки, який можна сміливо відправляти на друк.

Які ж можливості обробки зображень відкриває перед нами Фотошоп? 

№1. Обробка фотографії

У вас є цікавий знімок квітів, природи або музичного інструмента? Він стане відмінним принтом для вашого наряду. З одного боку, фото можна відразу завантажити на сайт FatLine та оформити замовлення. Але краще спочатку відредагувати його в Adobe Photoshop: зробити картинку більш чіткою, насиченою, гармонійною.

Як самостійно створити принт для футболки

Для цього достатньо скористатися простими інструментами:

 • «Vibrance». Підвищує рівень концентрації всіх кольорів. У вікні ви побачите два повзунки: верхній коригує тільки середньо насичені пікселі, а нижній – всі без винятку.
 • «Brightness/Contrast» і «Hue/Saturation». Дозволить зробити колір більш виразним або навпаки, приглушити надто кричущі відтінки.
 • «Curves». Регулює тональний діапазон. Найпростіший варіант – використовувати піпетки. Достатньо клікнути на кожну по черзі і перенести на певну ділянку картинки (самий темний, світлий або нейтральний). Програма сама підкоригує тони, і фото матиме зовсім інший вигляд.

Щоб зробити знімок більш чітким, використовуйте можливості інструменту «Sharpen».

У роботі з Adobe Photoshop багато фахівців рекомендують дотримуватися деяких правил:

 • під кожну процедуру створюйте новий шар. Якщо ви зіпсуєте картинку, то зможете повернутися у вихідну позицію. В кінці не забудьте видалити всі зайві шари, а потрібні – об'єднати;
 • змінюючи насиченість і різкість знімка, не робіть його занадто яскравим. На одязі він буде не дуже привабливим. Краще регулюйте кольори потроху, віддаючи перевагу природному тону. Занадто різкий перехід від одного об'єкта до іншого можна прибрати за допомогою інструментів «Blur»;
 • періодично збільшуйте фото, тоді ви більш об'єктивно оціните результат своєї роботи і помітите дрібні недоліки. До того ж, вам буде простіше виправити дефекти на невеликих деталях;
 • для обробки вибирайте тільки якісні фотографії з високим дозволом. Поганий знімок важко виправити навіть досвідченому користувачеві Adobe Photoshop.

Крім того, дизайнери радять відстежувати зміни картинки і періодично порівнювати результати. 

№2. Колаж

Програма Adobe Photoshop пропонує багато цікавих можливостей:

Способи створення принтів для друку на одязі

 • робити написи «від руки». Клікніть на пензлик, виділіть її розмір, жорсткість і колір чорнила. Будьте уважні: писати мишкою від руки непросто, хоча «стрибали» написи на футболці мають чудовий вигляд;
 • додавати нові деталі. Наприклад, вам хочеться, щоб кіт тримав у лапах музичний інструмент, наприклад, гітару. Завантажте обидва зображення. Обведіть гітару по контуру. І скопіюйте в новий шар за допомогою правої кнопки миші. Перетягніть на картинку з твариною і розташуйте під потрібним кутом;
 • змінювати фон. Використовуючи такі інструменти, як «Lasso», виріжте все, що знаходиться позаду персонажа. По дрібним деталям пройдіться гумкою - «Eraser». Порожнечу, яка опинилася на місці заднього плану, зробіть прозорою. Вставити новий фон і збережіть картинку.

Якщо вам потрібно доповнити власне зображення невеликими деталями (серцем, квітами, візерунками, літерами тощо) і подивитися, як вся композиція виглядатиме на макеті футболки, скористайтеся інструментами спеціального Конструктора товарів від FatLine. Зайдіть в додаток на сайті, та виберіть потрібну клавішу:

 • «Текст». Додайте символи або напишіть пару слів, використовуючи будь-який шифр, розмір та колір літер.
 • «Принти». Натисніть на елемент, який вам сподобався, і він автоматично з'явиться на макеті товару.
 • «Фото». Завантажте своє зображення (векторне або растрове). Якщо зображення занадто велика і не завантажується, не впадайте у відчай. Спробуйте зменшити її розмір за допомогою Photoshop, після чого повторіть спробу.
 • «Налаштування для принта». Змінюйте розташування малюнка на футболці, повертайте в будь-яку сторону.
 • «Область друку». Корегуйте розмір принта, вибравши А3, А3+, А4 або найменший – А5.

З таким набором інструментів будь-яка картинка вийде унікальною. 

№3. Малювання

В Adobe Photoshop можна навіть намалювати картинку з нуля, і для цього тут є все необхідне. А щоб було простіше, спробуйте скористатися наступним лайфхаком. На аркуші паперу зробіть контурний ескіз майбутнього зображення. Сфотографуйте його і відкрийте у програмі. За допомогою пензликів і фарб обведіть контур, зафарбуйте всі деталі. Для фону можна використовувати «Paint Bucket Tool». Таким же чином можна перетворити малюнок дитини, додавши візерунки, оригінальний фон і т. ін.

В Adobe Photoshop малювати набагато простіше, ніж олівцем на папері. Ви можете збільшити певні деталі, видалити зайві мазки і елементи. Зменшити або розтягнути який-небудь предмет, а за допомогою функції «Transform» перемістити його без втрати форми і кольору. Також, тут легко виконати рисунок в одній колірній гамі, використовуючи фактурні кисті і різні відтінки вибраного кольору. Таким чином у вас вийде дійсно унікальне зображення власного дизайну, яку можна надрукувати на одязі, аксесуарах і навіть на чашку чи блокнот.

В інтернет-магазині FatLine можна оформити замовлення на індивідуальний друк у розділі «Свій малюнок». Ознайомтеся з корисними порадами із створення макетів, розміщеними на нашому сайті, тоді ваш власний принт вийде гарної якості. 

Основні вимоги до авторських макетів

Навіть яскрава і детально промальована, на перший погляд, картинка може стати поганою прикрасою для одягу. Порушення елементарних вимог, що пред'являються до макетів, може спричинити неприємні наслідки. Як же оформити картинку, щоб на футболці вона вийшла такою ж красивою, як і на екрані?

У компанії FatLine на цей рахунок є свої вимоги:

Особливості створення авторських принтів

 • роздільна здатність не менше 200 dpi. У картинок з інтернету зазвичай 72 dpi, тому вони «легше» і швидше завантажуються. При автоматичному збільшенні зображення виходить розмитим і втрачає свій вигляд. Adobe Photoshop можна перевірити цей параметр в спеціальному розділі «Image Size»;
 • певний формат. Під час розпакування файлу, картинка може втратити деякі деталі, і навіть частина пікселів. У підсумку друк вийде некоректним. Ось чому необхідно дотримуватися певних форматів, а саме: для растрових – .eps .tif, .jpg (high quality), а для векторних – .eps .ai, .cdr. Коли ви будете зберігати свій принт, не забудьте виставити потрібний формат;
 • мінімальний розмір картинки в пікселях (не в сантиметрах) – не менш 1000х1000. Фахівці FatLine самі підженуть зображення під вибраний вами розмір ескізу, наприклад, А4 або А3. Вибирайте картинку на 1600х2000 або 1000х1300 пікселів, але не варто відправляти у друк малюнок 800х960;
 • колірний режим не має значення. Не варто перекладати RGB в CMYK, незважаючи на те, що ваш малюнок буде відправлений у друк. У FatLine використовується сучасне обладнання, яке автоматично переведе принт в потрібний колірний режим без втрати якості. Кольори залишаться такими самими соковитими і яскравими.

Створюючи принти в Фотошопі, переконайтеся, що не забули замінити білий фон на прозорий. Якщо цього не зробити, то після друку на футболці малюнок відображається в білосніжному квадраті. І якщо задумка була іншою, то результат вас розчарує.

Тепер ви знаєте, як створити свій власний і неповторний принт, щоб він чудово виглядав на одязі. А FatLine допоможе здійснити навіть незвичайні ідеї. До того ж, таким чином ви можете прикрасити не лише футболку, але й інші предмети: кухоль, рюкзак, кепку, толстовку, блокнот, комп'ютерний килимок і т. п.

Ексклюзивні принти, створені своїми руками, допомагають більш точно підкреслити свій характер і стиль. Живіть яскраво разом з FatLine!