Як підібрати кепку за формою обличчя?

Як підібрати кепку за формою обличчя?

Хочеться вірити, що природа створила всіх людей різними, і кожен з нас – унікальна особистість. Звичайно, це правда, але вона відноситься, скоріше, до людського характеру, ніж вигляду. А ось зовнішній вигляд homo sapiens досить типовий, тому всіх жінок і чоловіків можна класифікувати за кольором шкіри і зростом, по статурі або формах тіла. Якщо знати особливості своєї фігури, буде простіше сформувати красивий гардероб і завжди мати бездоганний вигляд. А ось тип обличчя визначає вибір зачіски і головного убору.

Ви не знаєте, як підібрати кепку з козирком, і навіть впевнені, що вони вам зовсім не підходять? Можливо, ви просто невірно оцінюєте форму обличчя, і тому ще не знайшли свій варіант! Як це виправити? Давайте спробуємо розібратися разом.

Типи обличчя у чоловіків і жінок

Сьогодні для визначення форми голови використовують класифікацію на основі геометричних фігур. Щоб визначити свій тип, треба уважно вивчити не тільки контур, але і співвідношення лицьових ліній між вилицями, чолом, щелепою і підборіддям.

Знайдіть хвилинку, сядьте перед дзеркалом у добре освітленому місці і налаштуйтеся на невеликий експеримент.

Дія №1

Подумки обведіть маркером власне відображення по контуру. Яку фігуру воно нагадує? Це буде залежати від того, яка частина обличчя виявиться найпомітнішою. Можливо, щелепи як у трикутника або квадрата, або вилиці – тоді найімовірніше у вас азіатський тип у вигляді ромба. Його ще романтично називають «diamond face».

Слід також звернути увагу, яка частина особи здається найвужчою на тлі інших. Якщо лоб, ваш тип – ромб, якщо щелепа – то, швидше за все, трикутник. Якщо ж контур здається пропорційним, і лоб, щоки та підборіддя приблизно однієї ширини, то це характеристики круглого, овального або ж квадратного обличчя. Далі допоможе розібратися форма чола і підборіддя.

Дія №2

Придивіться до нижньої щелепи. Округле підборіддя зустрічається у кола та овалу, пряме – у квадрата і прямокутника, а загострене – у ромба і трикутника. Рівна лінія росту волосся і виразний лоб підтверджує версію, що форма вашого обличчя відноситься до чотирикутної фігури. Закруглений лоб формує коло і овал.

А як відрізнити одне від іншого?

Дія №3

Стане в нагоді лінійка або сантиметрова стрічка. Виміряйте своє обличчя по лінії очей – від скроні до скроні, і по лінії носа – від контуру волосся до кінчика підборіддя. Співвідношення довжини і ширини дасть уявлення про пропорції.

Якщо обидві лінії приблизно рівні, то у вас симетрична будова, характерна для трикутника, ромба і квадрата. Коротке обличчя (ширина переважає над довжиною) визначає круглий контур. А якщо лінія носа мінімум удвічі більша лінії очей, це овальний або прямокутний варіант.

Овальне личко у стилістів вважається найбільш гармонійним, тому що його власницям не доводиться змінювати акценти і «ховати» надто виступаючі деталі. Однак не поспішайте впадати у відчай. Якою б зовнішністю ви не володіли, завжди можна заховати недоліки, щоб підкреслити численні гідності. Це робиться з допомогою макіяжу, зачіски і, звичайно, головного убору.

Кепки від компанії FatLine: створюємо круті аутфіти

Как выбрать подходящую кепку

Тепер, коли ми знаємо, до якого типу зовнішності ви відноситеся, давайте подивимося, як підібрати для вас підходящу спортивну кепку з козирком. Чому саме кепку, а не шапку, снуд або міський «біні»? Причин кілька.

По-перше, бейсболки переживають сплеск популярності разом з іншим одягом у спортивному стилі. Сьогодні їх носять під брючний костюм, туфлі на підборах, джинси і піджаки. У зимовому варіанті з пуховиками і плюшевими пальто ці головні убори мають шикарний вигляд. А в літніх аутфітах, в тандемі з яскравими футболками, шортами і сарафанами, вони просто незамінні.

По-друге, інтернет-магазин FatLine знає все, що потрібно, про круті кепки. Тут знайдеться відразу кілька ходових моделей з козирком для чоловіків, жінок і дітей. У нашому каталозі немає, і не може бути, рядових, нецікавих варіантів. Будь-яку кепку ми здатні перетворити в абсолютний ексклюзив. Пропонуйте оригінальний принт, надсилайте ескізи через онлайн Конструктор, і фахівці друку зроблять для вас головний убір за відмінною ціною і в короткі терміни.

Кепки з принтами купують на подарунок друзям, рідним для створення образу в стилі «family look», при поїздці у відпустку та щоразу, коли хочеться порадувати себе. Є в магазині різні види аксесуарів: класичні бейсболки, модні снепбеки, легкі тракери будь-якого кольору і універсального розміру.

Поради щодо вибору кепок для людей з різними типами обличчя

Основний принцип підбору одягу, головних уборів і аксесуарів, в залежності від особливостей фігури і форми обличчя, говорить: там, де багато – зменшити, там, де мало – додати. Красиве – виділити, зайве – заховати. Решта – підкреслити так, щоб було гармонійно.

Тож, які кепки підходять різним людям, виходячи з цього правила?

Овальна форма

Оскільки тут всі частини симетричні, приховувати нічого не потрібно. Стилісти стверджують, що така форма прекрасно поєднується з будь-якими аксесуарами. Бачиш гарну кепку – одягай і йди. Навіть трохи нудно ...

Прямокутне обличчя

Як ви пам'ятаєте, для цього типажу існує головна проблема – надто масивна, витягнута форма, доповнена прямим підборіддям, яке ускладнює враження. Щоб довгасте обличчя видалося коротшим, рекомендується заховати лоб. Ваш варіант – акуратна бейсболка з округлим козирком, але ні в якому разі не високий реперський варіант, бо прямих кутів і так вистачає. Носіть головний убір, насунувши до брів, – ви цілком можете собі це дозволити.

Квадратний тип

Якщо з пропорціями все в порядку, можна не боятися подовжити контур і відкрити лоб. Закруглений тракер згладить пряму лінію росту волосся, а короткий козирок чи кепка, надіта задом наперед, зробить обличчя більш витонченим. Мода повертає нас до спортивних моделей, а у високому головному уборі з широким козирком ви будете мати дуже актуальний вигляд.

Выбор кепки в зависимости от формы лица

Кругла форма

Якщо для контуру з гострими кутами радять підбирати округлі кепки, то тут треба діяти навпаки. Прямий козирок додасть вам необхідні лінії і кути, а висока тулія допоможе подовжити короткий контур і зробити лоб більш виразним. Тільки не вибирайте бейсболку з довгим заокругленим козирком – цей фасон надає круглому контуру лиця схожість з м'ячем або кавуном.

Трикутне обличчя

Ваше завдання – врівноважити надто широкий лоб з гострим підборіддям. Ось де стане в нагоді гарний варіант з великим козирком і просторою тулією. Уникайте надто обтягуючих моделей, вони не допоможуть вам закамуфлювати лоб, а лише підкреслять невідповідність пропорцій. Універсальні кепки з регулятором розміру від FatLine забезпечують комфортну посадку на будь-який обсяг голови, тому, купуючи головний убір онлайн, ви не ризикуєте пролетіти з розміром. Ще одна хитрість для лиця у формі трикутники або серця – носіть кепки з козирком, зсунутим набік. Це добре відволікає увагу з лінії лоба і робить образ більш грайливим.

Ромбоподібний тип

Вам відмінно підійдуть всі види об'ємних снепбеків з невеликим козирком і цікавим малюнком. З їх допомогою можна зробити вилиці менш виразними, а обличчя – симетричнішим. Втім, тендітним дівчатам з азіатською зовнішністю стануть в нагоді і класичні круглі бейсболки з невисокою тулією. Посуньте їх злегка набік, і горизонтальна лінія щік стане не такою очевидною.

Лайфхак для тих, хто хоче знайти ідеальний головний убір

Уникнути помилок і купити саме те, що зробить вас чарівними, можна, якщо знати кілька стилістичних секретів.

А ви в курсі, що:

  • людям невисокого зросту треба вибирати кепки з високою тулією, вони візуально можуть додати кілька сантиметрів. Тільки утримуйтеся від об'ємних аксесуарів і не беріть речі не за розміром, інакше ризикуєте стати схожими на гриб-боровик. Найбільш підходящий варіант – універсальний тракер;
  • для повновидого лиця слід підбирати широкий козирок, для вузького – менший;
  • прямий козирок підкреслює великі вилиці, тому людям з ромбоподібним контуром більше підходить красивий овальний варіант;
  • надто високий, масивний лоб легко сховати за головним убором з низькою посадкою. Насуваєте кепку до брів, щоб досягти потрібної симетрії.

Звичайно, правильно підібрана форма і фасон головного убору ще не гарантує, що ви матимете бездоганний вигляд. Важливо, щоб аксесуар відповідав загальному стилю і способу життя. Та тепер, знаючи кілька секретів, як підібрати кепки до вашого типу обличчя, зможете купити бейсболку потрібного фасону в інтернет-магазині FatLine. Наша компанія – розумний вибір людей, які хочуть одягатися за останньою модою.