Дбайливе прання футболок - запорука довгої експлуатації

Дбайливе прання футболок - запорука довгої експлуатації

Не секрет, що для багатьох людей футболка є одним з найулюбленіших предметів гардероба. І це дійсно так. Завдяки її універсальному поєднанню з шортами, штанами, спідницями, вона має чималу популярність. А враховуючи той факт, що строгий класичний стиль (костюм з краваткою) сьогодні можна зустріти хіба що в компанії з суворим дрес-кодом, саме неофіційність в діловому спілкуванні дає футболкам право на життя. Але, як відомо, користування улюбленою річчю несе в собі певну відповідальність по догляду за нею. Для уникнення випадків передчасної втрати гарного вигляду її власнику важливо знати, наприклад, як правильно прати футболку з принтом. Про це ми поговоримо далі.

Головне не пошкодити принт на футболці

Затіваючи прання футболок з принтом, пам'ятайте, що робити це потрібно обережно і з розумом. Причиною таких заходів виступає головна родзинка улюбленого одягу – малюнок або, як прийнято говорити на сучасний лад, принт. На думку фахівців, щоб якість зображення в процесі багаторазового позбавлення від плям, залишалася на належному рівні, необхідно або прати таку футболку за допомогою рук, або робити це в пральній машині на дуже делікатному режимі. Максимально можлива температура води при цьому не повинна перевищувати 40 градусів. Обов'язковою умовою для прання є вивертання футболки навиворіт. Робити це потрібно хоча б тому, що безпосередній контакт друку із зовнішніми умовами в майбутньому може призвести до погіршення якості зображення (потьмяніння) і, що ще гірше, може викликати його потріскування.

Як прасувати футболку з принтом (фото)

Перед тим, як прати футболку з принтом, слід ознайомитися з можливою реакцією очисних коштів на одяг. Не намагайтеся використовувати в цьому процесі агресивних миючих та відбілюючих рідин. В даному випадку доречним буде додавання в пральну машину кондиціонера або інших пом'якшуючих засобів. Якщо ж ви вирішили прати футболку з принтом вручну, слід обов'язково зазначити, що в процесі віджимання перекручувати верхній одяг не рекомендується, адже таким чином порушується склад волокон тканинної поверхні, який і є основою всього одягу. Навіть незначне застосування сили в даному випадку може призвести до значних механічних пошкоджень і в кінцевому підсумку – до передчасного зносу вашого предмета гардероба.

4-stirka_futbolok-3-2

Окремої уваги заслуговує також процес приведення футболки після прання в належний вигляд шляхом прасування праскою. У випадку з нанесеним на поверхню другом або принтом, необхідно виключити прямий контакт електроприладу і зображення. Як і у випадку з пранням, футболку потрібно вивернути навиворіт. В принципі, можливий варіант, при якому вивертати одяг не доведеться, але у такому разі вірним помічником тут виступить марлева ганчірка або тонкий папір. Обов'язково варто звертати увагу на етикетки від виробника, де вказується режим або потужність, які найкраще вам підійдуть для приведення улюбленої речі в товарний вигляд.

Особливості прання футболок з малюнками

Крім однотонних футболок і майок із зображеннями, нанесеними друкарським способом (принтом) не меншу популярність мають вироби з малюнками. Відмінності між ними помітні неозброєним оком. Якщо якісний принт йде в один рівень з тканиною, то ручна робота в стилі hand made з використанням художніх засобів змусить звернути на себе увагу навіть найдосвідченішого шанувальника мод. І, природно, нагальним головним болем для щасливих володарів розмальованого одягу стає питання «як прати футболки з малюнком?».

Особливості прання футболок з принтами (фото)

Відповісти на це, здавалося б, нескладне запитання, нам допоможе якість самої футболки. Якщо матеріал виготовлення переважно тяжіє до бавовні, таку річ сміливо можна закидати в пральну машину, але вибираючи при цьому делікатний режим прання з температурою до 40 градусів. Якщо ви сумніваєтеся в якості раніше придбаної майки, найкраще процес очищення від бруду проводити руками. Даний спосіб дозволить вам спостерігати за поведінкою елементу свого гардеробу і, в разі чого, попередити зміну зовнішніх якостей (колір, ламкість малюнка).

Безболісно випрати білу футболку з малюнком вам допоможе правильно підібраний пральний порошок. Ні в якому разі не намагайтеся відбілювати таку річ. Біла майка білішою не стане, зате з'явиться ризик зміни яскравості самого малюнка, що явно не додасть вам настрою, враховуючи, що саме ця футболка ходить у фаворитах гардеробу. Вибирайте порошки для прання кольорової білизни. В цьому випадку хоча б підвищиться ймовірність збереження у вихідному варіанті родзинки вашої улюбленої речі.

Як доглядати за малюнками на одязі (фото)

Малюнки бувають різні. І малюнок акриловими фарбами осібно стоїть у ряду примхливих до «прокрутки» елементів. Перед тим як прати футболку з акриловим малюнком настійно рекомендується ознайомитися з властивостями самої фарби. Дотримуючись наступних правил прання, у ваших силах істотно подовжити термін носіння своєї футболки з гідним зовнішнім виглядом:

  • здійснювати прання руками або в машинці (в режимі делікатного прання) при температурі 15-30 градусів;
  • категорично відмовитися від відбілюючих засобів. Як вже було сказано вище, це може викликати негативну реакцію на якість малюнка;
  • виберіть програму прання на мінімальний віджим (600-700 оборотів). Сильний віджим призведе до деформації малюнка і «комкання» самої речі;
  • гладити футболку рекомендується з вивороту і з використанням будь-якої тканини, яка прокладається між малюнком і задньою частиною майки. Можливий варіант прасування і лицьового боку, але знову ж без вищезгаданої тканини тут ніяк не обійтися. Ні в якому разі не можна притуляти праску до малюнка!

Таким чином, сьогодні ми в черговий раз переконалися, що дбайливе ставлення до своїх улюблених речей може подовжити задоволення і гарний настрій від їх експлуатації. Інтернет-магазин FatLine пропонує вашій увазі величезний асортимент трикотажних виробів. Крім того, ви самі можете вибрати малюнок або скористатися Конструктором для створення свого дизайну, і наші фахівці дуже швидко здійснять ваші побажання.

 

.