FatLine
 
 
Толстовки жіночі

Прикольні жіночі толстовки

   

У FatLine – сотні модних жіночих толстовок!

Для того, щоб опинитися в центрі уваги, зовсім не обов'язково регулярно залишати великі суми в бутіках і торгових центрах. Дозволити собі купити жіночу толстовку в Києві або замовити вподобану модель в інше місто України у FatLine може широке коло покупців, а в тому, що придбання не розчарує, можна навіть не сумніватися! Чому?

·         В якості основи представлених а асортименті FatLine товарів використовуються матеріали від європейських виробників Sol's і Stedman. До складу тканини входить бавовна (80%) і поліестер (20%).Таке поєднання оптимально для того, щоб забезпечити тілу максимальний комфорт і запобігти деформації виробу.

·         Для нанесення зображень (малюнків, написів, логотипів) застосовується якісна флекс-плівка і барвники, тому вони не вигоряють на сонці, не тріскаються і зберігають яскравість і насиченість навіть після багаторазових прань.

·         В нашому каталозі – безліч зображень різної тематики: від актуальних патріотичних принтів до прикольних написів і професійних картинок. При цьому ціни на жіночі толстовки з принтом залишаються помірними.

Відчуйте себе дизайнером і створіть унікальну і єдину у своєму роді річ!

У FatLine Ви можете не тільки вибирати малюнок з каталогу, але і запропонувати свої власні ідеї. Є малюнок або напис, яку Ви мрієте бачити на свитшоте? Жіноча толстовка на замовлення дозволить Вам втілити в життя свій задум і створити дійсно оригінальний і існуючий в єдиному екземплярі предмет гардероба для себе або близьких. Все, що Вам потрібно зробити для цього, - це прикріпити до форми замовлення зображення, визначитися з розміром малюнка або напису і місцем їх розташування. А вже зовсім скоро Ви зможете оцінити результати своєї творчості і приміряти обновку в реальності.

Продаж жіночих толстовок з малюнком в FatLine – це Ваша можливість вибирати підходящу вартості, розміром і кольором річ з величезного каталогу продукції. В звичайному магазині Ви обмежені наявним асортиментом, у нас – лише своєю фантазією і креативністю!

↓ Більше↑ Менше
Преимущества