send today
У вас залишилося: 00:39:09
FatLine
 
FatLine 0(800)755-725 Безкоштовно зі стаціонарних і мобільних телефонів по всій Україні
Рус Укр
 
Кружки з керамічними ложками

Друк на кружках з керамічними ложками

 
Виберіть колір основи:
 

Кружка з керамічною ложкою – подарунок «два в одному»

З наближенням чергових свят перед нами завжди постає проблема придбання подарунків для родичів, друзів і колег по роботі. Цей процес забирає багато часу, нервів і досить суттєво позначається на стані сімейного бюджету. З цієї ситуації є гідний вихід. Кружки з керамічними ложками в комплекті можуть стати вашою «паличкою-виручалочкою». Такі вироби виглядають дуже оригінально, а їх практичність не викликає жодних сумнівів. В спеціальні отвори в ручці кружки вставляється чайна керамічна ложка, яка в потрібний момент буде завжди під рукою.

Крім того, що такий виріб має оригінальне дизайнерське рішення, його можна додатково прикрасити яскравими кольоровими принтами на будь-яку тематику. При виборі елементів декору у вас є можливість врахувати захоплення або особливості характеру людини, якій призначається подарункова кружка. Це можуть бути принти на тему «Серіали і кіно», «Спорт», «Коханим родичам», «Хобі» тощо. Великою популярністю користуються подарунки з прикольними малюнками і написами. На сайті інтернет-магазину FatLine ви зможете купити кружку з керамічною ложкою в Києві за дуже привабливою ціною.

Подарункові кружки з ексклюзивним дизайнерським оформленням

У нашому каталозі представлені кружки різних кольорів. Зовнішня частина виробу білого кольору, а ручка, ложка і внутрішня частина – кольорові. Друк на кружках з керамічними ложками здійснюється на сучасному високотехнологічному обладнанні. Пропоновані для нанесення на кружки малюнки і написи зібрані в тематичні колекції. Відвідавши розділ з тематикою, що вас цікавить, ви зможете вибрати зображення для друку на кружку і отримаєте уявлення про можливості застосовуваного нами обладнання.

Для тих, хто віддає перевагу неординарним речам, на сайті створено розділ «Свій малюнок». Тут у вас з'являється можливість замовити виріб, який буде декорований зображеннями з вашої особистої колекції. Надані вами ескізи, малюнки або фотографії наші дизайнери перетворять в барвистий деталізований принт. Ціна на кружки з керамічними ложками з ексклюзивним дизайном не зростає.

Товари з гарантованою якістю

Готовий виріб буде ретельно упаковано і надіслано вам поштою. У наших логістичних схемах задіяна мережа відділень Нової пошти та Укрпошти. При оформленні замовлення необхідно вказати те відділення, яке зручно для отримання. Вибрати його ви можете з допомогою спеціальної схематичної карти на одній із сторінок сайту.

Оплату замовлення можна здійснити через касу банку, кредитною карткою або готівкою при отриманні.

Під час проведення акцій продаж кружок з керамічної ложкою з малюнком здійснюється за зниженими цінами. При розрахунку вартості оптових замовлень і колективних заявок застосовується гнучка система знижок. При онлайн-покупці на сайті інтернет-магазину FatLine ви отримуєте можливість економії коштів і гарантію дотримання всіх прав споживача.

.

↓ Більше↑ Менше
Преимущества