Переваги FatLine.

Гарантія якості

Ми гарантуємо, що Ви залишитеся задоволеними якістю нашої продукції. Для друку ми використовуємо якісні футболки (Stedman, Sol's, Fruit of the Loom) і тільки якісну флекс-плівку Poli-flex. Малюнок, нанесений такою плівкою, витримує понад 100 прань, не змінює колір, не тріскається, не деформується.

Доставка за 24 години

Наприкінці кожного робочого дня наш кур'єр надсилає Ваші замовлення Новою Поштою по всій Україні! Тобто відправлення Вашого замовлення здійснюється у той самий день. На сьогодні Нова Пошта відкрила понад 1200 відділень по всій Україні. Доставка в обласні центри та великі міста займає всього 24 години, у дрібні та віддалені від основних магістралей населені пункти – 1-2 дні. Можлива доставка кур'єром до порога Вашого будинку. Також Нова пошта пропонує дуже зручну послугу - оплата при отриманні товару. Тобто Ви платите гроші за покупку тільки після того, як перевірите якість товару.

 

Найнижчі ціни в Україні

Інтернет-магазин www.fatline.com.ua намагається постійно радувати своїх покупців низькими цінами на якісні футболки! Ми регулярно моніторимо ринок футболок в Україні та намагаємось утримувати конкурентний рівень цін!

 

Акції та знижки

Ми постійно проводимо різноманітні акції та розіграші призів від нашого інтернет-магазину. Купуючи 3 футболки, 4 отримаєте абсолютно безкоштовно! Також раз на тиждень ми проводимо розіграші футболок у нашій групі Вконтакті

Підписуйтесь на розсилку новин від інтернет-магазину футболок та будьте в курсі всіх акцій та знижок!

Гарантія повернення та обміну

При оформленні замовлення та уточнення розмірів важливо розуміти, що розмірні сітки різних виробників відрізняються. Якщо Ви носите, наприклад, сорочки розміру XL, то не факт, що Вам потрібен такий самий розмір футболок.

Є 3 варіанти розвитку подій:

1) Ми поміняємо футболку безкоштовно тільки в тому випадку, якщо не підійшов розмір, який МИ Вам рекомендували. Або ж у випадку, якщо на футболці є брак (пошкодження друку або механічні пошкодження футболки)

2) Ми не будемо робити заміну в тому випадку, якщо Ви наполягали на своєму розмірі й не хотіли слухати поради наших менеджерів. Ви повинні розуміти, що друк на одязі – індивідуальний. Ви повинні бути обізнані та згодні з тим, що замовляєте не готову річ зі складу, а індивідуально виготовлений товар, послуги з нанесення малюнка на основу та всі матеріали, що використовуються при цьому.

3) Ми не будемо робити заміну футболок, які були отримані у нас в офісі. Перед виготовленням такого замовлення менеджер показує Вам розмір, і Ви самостійно приймаєте рішення щодо вибору розміру.

.