Топ 10 хіпстерських футболок

Топ 10 хіпстерських футболок

Для багатьох прагнення химерно одягнутися, зробивши себе автоматично об'єктом пильної уваги серед решти публіки – це процес вираження свого «я» і позначення місця в соціумі. Тому все частіше можна зустріти на вулиці симпатичну молоду дівчину з незвичайною зачіскою і великими темними окулярами, одягнену в вінтажну сукню і акуратні сапожки. Представниками однієї із специфічних культур, в гардеробі яких є нестандартні речі, є хіпстери.  

Якщо коротко, то хіпстеризм (від англ. to be hip – бути в темі) – окремий напрямок в суспільстві, яке своїм зовнішнім виглядом несе оригінальність і унікальність, в тому числі використовуючи для цього прикольні написи на футболках, але робить це аполітично – не закликаючи до радикальних дій. Рух зародився на рубежі 40-х років минулого століття в США, і спочатку був прихильником джазу та інді-попу в музиці. Пізніше термін набув більш збірний образ і сьогодні хіпстер – це той, хто любить носити трендові речі, не обділяючи увагою вінтаж – процес повернення речей минулих років, що вийшли з моди. Однією з головних родзинок гардеробу хіпстера, за яким його відразу можна виділити з натовпу, є футболка, придбати яку без зайвих зусиль можна в інтернет-магазині FatLine. А щоб було простіше визначитися з вибором принтів, яких у каталогах сайту безліч, пропонуємо вашій увазі Топ 10 найбільш затребуваних хіпстерських футболок.

Рейтинг футболок хіпстера

Оригінальні хіпстерські принти на одязі (фото)

Багато в чому завдяки хіпстерам, в останні роки деякі принти на футболках придбали особливу популярність. Поспішимо і ми дізнатися, які ж зображення нині в моді.

1. Найпростіші геометричні малюнки. Ніхто навіть толком не може сказати, звідки така любов до трикутників і ромбів, але те, що це надкреативно – це факт. А якщо ще, наприклад, квадрат випромінює сонячні промені – позитив від споглядання забезпечений.

2. Хрести, черепа та інший морок. В даному випадку хіпси тяжіють до готів, хоча поняття про смерть, і взагалі ідеології закінчення життя, у них кардинально відрізняються. У будь-якому випадку, не всім же ходити в майках зі смайликами.
3. Абстрактні фігури та інші яскраві елементи. Наявність на футболці апетитної піци або кольорових сирків відразу видадуть всі кулінарні уподобання сучасного хіпстера. Дивлячись на такі зображення, рівень хорошого настрою стає позамежним і чомусь терміново хочеться знайти закусочну.
4. Жінки в негліже чи напівнегліже. Еротика на футболках – це не пішло, якщо вона в міру. Ті, хто поважають такі фото, справді знають ціну жіночій красі. Однак одягати такий наряд на роботу все ж не варто. Не зрозуміє начальство, так і дрес-код не пропустить.
5. 3D-формат. Сучасні інформаційні технології дають можливість кожному хіпі втілити в життя своє улюблене фото в тривимірному форматі. Зізнаємося чесно, виглядає це просто потрясно.
6. Природний пейзаж. До ландшафту тут можна віднести як всіляку рослинність, так і представників тваринного світу. Нерідкі випадки друкування футболок з планетами. Green peace, в такому випадку, відпочиває.
7. Чорно-білий напрямок. Прагнення повернути навіть найсучаснішу композицію у часи, коли кольорів фотоапаратура ще не знала – доля багатьох хіпстерів.

Футболка з модним принтом (фото)

8. Міста, мегаполіси. Розчинитися в сучасному діловому центрі, де хмарочоси займають левову частку площі, хоча б навіть у себе на животі – чи це не межа мріянь.

9. Неіснуючі, міфологічні тварини. Наприклад, кентавр попереду – показник могутності і сили духу хіпстера, що він не забуде продемонструвати при зручному випадку.

10. Елементи зовнішнього вигляду. До таких можна віднести банальні для багатьох, але в цілому оригінальні: вуса, окуляри, зачіски, тапки. Можливо, це саме те, що робить одяг по-справжньому хіпстерським.

Якісні вироби з принтами на будь-який смак у каталогах FatLine

Стати частиною субкультури хіпстерів тепер можна, не виходячи з дому. Інтернет-магазин FatLine допоможе в цьому нелегкому процесі. Саме тут ви можете замовити якісні футболки і майки від виробника Stedman (Бельгія), а також інші товари, виготовлені за європейськими стандартами. Матеріал одягу є якісним хоча б тому, що в обслуговуванні не вимагає особливого догляду і не має властивості сідати або розтягуватися після прання. Купуючи товар на fatline.com.ua ви, крім речі, купуєте ще і заряд гарного настрою, що в такий складний час, дорогого коштує!

.