Крокуємо у ногу з часом – запускаємо мобільний додаток

Крокуємо у ногу з часом – запускаємо мобільний додаток

FatLine – широко відомий споживачам інтернет-магазин принтованих виробів – презентував офіційний додаток для iOS та Android. Відтепер він став ще ближчим до своїх клієнтів, максимально спростивши можливість робити покупки. Менеджери компанії переконані – комунікація через телефон дозволяє відвідувачам сервісу вирішувати в комфортних умовах навіть термінові, неординарні питання.  

Доречі, в каталозі магазину перелік оригінальних речей не обмежується одягом. Практично півсотні найменувань затребуваних товарів і близько 20 тисяч малюнків на популярні теми роблять вибір безмежним. Тут покупець знаходить багато корисного для себе і в подарунок, або на презент. А якщо використовувати можливості віртуального Конструктора для створення особливого дизайну, то вийде абсолютно унікальний виріб.

Тож мобільна операційна система відкриває необмежений доступ до контенту, сервісів і продуктів затребуваного торгового майданчика безпосередньо через новий додаток FatLine. Завантажуйте і користуйтеся в своє задоволення. Будьте оригінальними 24 години на добу!

Кому знадобиться додаток Fatline на екрані телефону?

Безумовно, стрімкий розвиток мобільного Інтернету кардинально змінює підвалини нашого життя. Необхідні речі можна вибрати й замовити з планшета або смартфона під час подорожі, на відпочинку, лежачи на березі моря, в хвилини робочої перерви тощо. В гонитві за конкурентоспроможністю підприємницький світ уловив цю привабливу інноваційну ідею. Тепер для онлайн шопінгу існує чимало можливостей. Навіщо ж у такому разі вантажити ще й додаток FatLine?

Справа в тому, що саме тут покупцеві доступні високоякісні товари з незвичайним принтом, що викликає більший ентузіазм, ніж розтиражований бренд. Інтернет-магазин FatLine завоював широку популярність можливістю уникнути шаблонів, створюючи самостійно свій оригінальний імідж. Замовляючи друк ексклюзивного малюнка, покупець перетворює в унікальні, здавалося б, зовсім буденні речі. Тим більше, що виглядають вони, на відміну від ширвжитку, як справжній фірмовий бренд.

Додаток FatLine для iOS і Android (фото)

Сучасний споживач цінує комфорт і функціональність. Ці вимоги враховані творцями програми. Професійні команди від Mauris і FatLine чимало попрацювали над сучасним дизайном і зручністю використання мобільних пристроїв для серфінгу по розділах сайту, вибору, замовлення та оплати покупок. З їх допомогою відвідувачі зможуть вирішувати й інші завдання:

  • всього лише в декілька дотиків до екрану гаджета за допомогою Конструктора товарів легко створити унікальну картинку. Малюнок можна вибрати як із власних запасів, знятих на камеру, так і з наявних у галереї;
  • великий вибір виробів дозволяє створити поле для маневру при пошуку ідеї незвичайного подарунка або нанесення на нього абсолютно унікального зображення;
  • проведення оплати замовлення відразу ж, через телефон, дозволяє заощадити час клієнта;
  • підтримка зв'язку за допомогою електронної пошти, skype або viber робить спілкування замовника з виконавцем ще більш живим;
  • підписка на актуальну інформацію про акції, знижки, розіграші та подарунки забезпечує вигідні покупки.

Мобільний додаток дозволяє відстежувати рух замовлення, отримувати в режимі реального часу push-повідомлення відправника про зміни статусу і багато іншого. Таким чином, притягальна сила цього віртуального магазину якраз і полягає в можливості реально заощадити гроші і час, не втрачаючи при цьому в якості придбання.

Як використовувати сучасні технології по максимуму

Ключовим аргументом унікальності FatLine є відмінно продуманий Конструктор – зручна і досить проста технологія створення ексклюзивних речей. У той же час магазин представив свій майданчик для партнерського розміщення картинок і цікавих ідей оформлення бренду. Художник отримує доступ до великої аудиторії, додаткову рекламу і право на відсоток з кожного продажу. А каталог принтів постійно оновлюється.

Мобільний додаток FatLine (фото)

Відвідувач підбирає в каталогах вже готові вироби або ж оформляє необхідну річ власним дизайном, завантажуючи фото і картинки, доповнюючи їх оригінальними написами прямо із смартфона. При цьому замовнику надається повна свобода у виборі забарвлення, розмірів і масштабування зображень, що відкриває небачені перспективи для покупок.

Головні ж переваги залишаються незмінними:

  • комфортний одяг з натуральних тканин;
  • висока якість усіх без винятку виробів;
  • стійкі і надійні малюнки, не втрачають з часом свою яскравість і чіткі контури;
  • стабільне оновлення асортименту;
  • незмінне використання сучасних технологій у виробництві.

Установка програми на гаджет проста і безпечна – додається на сторінку швидкого доступу одним кліком.

Завантажуйте безкоштовно на ОС iOS та Android мобільний додаток Fatline і ставайте ближчими до здійснення своїх улюблених покупок з принтами! Більше того, ви отримаєте спеціальний промо-код на додаткову знижку, яким зможуть скористатися і члени вашої родини, і друзі. Ви отримаєте за це додаткові бонуси!

.