Популярні футболки для дітей

Популярні футболки для дітей

Чому дітям подобаються футболки з принтами

В рейтингу популярності елементів дитячого гардеробу перше місце, безумовно, займуть футболки. Щоб переконатися в цьому, немає необхідності проводити соціологічні опитування. Досить підійти до дитячого ігрового майданчику і подивитися як одягається сучасна дітвора. Головна якість футболки – це її універсальність. Вона гармонійно поєднується практично з усіма елементами молодіжного гардеробу: шортами, джинсами, толстовками, кепками.

Враховуючи сучасні модні тенденції, саме футболка є ідеальною основою для нанесення барвистих малюнків і написів. Додайте до цього доступну вартість такого одягу, її зручність і практичність. Футболки не обмежують рухів під час активних ігор, легко піддаються чищенню і пранню. А «наганяй» від мами за пошкоджену або забруднену футболку буде набагато меншим, ніж за доведену до плачевного стану сорочку або толстовку. Хоча дітям наврядчи властивий такий прагматизм при виборі одягу. Вони просто люблять одягатися так, щоб відчувати себе максимально комфортно і вільно. Незалежно від бажання дорослих існує таке явище, як дитяча мода.

Принти, які користуються популярністю у дітей

Світ захоплень дитини настільки широкий, що дитячі пріоритети у виборі одягу змінюються швидше, ніж у дорослих. Не встигла вийти чергова серія популярного мультфільму або кіносеріалу, як дитяча аудиторія вже активно відреагувала на її появу проханням до батьків про придбання нової футболки. У дітей існують свої «круті» бренди.

Популярні дитячі футболки (фото)

Серед найбільш популярних тематик зображень, що наносяться на дитячі футболки, можна назвати наступні:

  • всесвіт Marvel Comics – Марвел;
  • зображення спортивних кумирів - Мессі;
  • прикольні малюнки і написи - Смайли;
  • свята;
  • герої серіалів і кіно – Володар кілець;
  • персонажі комп'ютерних ігор - Pokemon GO;
  • символіка футбольних команд – Динамо Київ;
  • герої мультфільмів – Черепашки-ніндзя;
  • автомобільна тематика - BMW;
  • патріотична символіка – Герб України.

Наведений список далеко не повний. Цілком можливо, що за час, поки ви його читали,  з'явилися нові класні варіанти найулюбленішого дитячої одягу.

Чим керується дитина при виборі принта для друку на футболці?

Популярні принти на дитячих футболках (фото)

Розглянемо популярні принти на дитячих футболках і мотивацію їх вибору. Дитяче сприйняття дійсності відрізняється від дорослого. Діти вірять в існування паралельних казкових світів і вигаданих персонажів кінофільмів і мультфільмів. Дитяча футболка Marvel Comics прикрашена зображеннями улюблених супергероїв з коміксів і мультфільмів. На футболках зі спортивної тематики можна побачити зображення братів Кличків, Андрія Шевченка та інших видатних спортсменів. Багато дітей із задоволенням займаються спортом, в надії повторити зоряну кар'єру своїх кумирів.

Дитячі футболки з прикольними принтами – це демонстрація почуття гумору, можливість привернути увагу оточуючих, виділитися на тлі своїх однолітків. Повальне захоплення комп'ютерними іграми теж знайшло своє відображення при виборі елементів декору. Дитячі футболки з тематики «Ігри» - це своєрідний виклик на бій. Нехай всі навколишні хлопці і дівчата знають, що перед ними людина, яка пройшла майже всі рівні зазначеної ігри і готова битися з будь-яким з присутніх.

Усмішку перехожих викликають численні маленькі гравці Барселони, Чеслі й інших грандів європейського футболу, які часто зустрічаються на вулицях наших міст. Багато хлопчаків краще за своїх батьків розбираються у тонкощах турнірних таблиць престижних футбольних змагань. І звичайно ж їх футболка буде прикрашена символікою команди-переможця одного з таких турнірів. При покупці дитячих футболок необхідно враховувати смаки майбутнього «власника» цього одягу. Ідеальний варіант – це замовити дитячу футболку з принтами через інтернет в одному зі спеціалізованих підприємств.

У нас ви зможете замовити друк принтів будь-якого ступеня складності

На сайті інтернет-магазину FatLine ви зможете придбати високоякісні дитячі футболки і замовити їх дизайнерське оформлення. Зображення, що цікавить вас, можна вибрати з поданої на сайті збірки малюнків і написів. Користуючись послугою «Свій малюнок» і допомогою наших дизайнерів, ви зможете замовити термодрук будь-якого малюнка або фотографії з власної колекції.

Візуально переконатися в правильності колірного рішення і масштабу принта можна буде у розділі «Конструктор». До цього процесу краще підключити і дитину, якій призначена нова футболка. Терміни виконання замовлень становлять від 1 до 3 днів, з урахуванням часу на доставку. Оплату можна здійснити через банк, кредитною карткою або готівкою при отриманні. Продаж дитячих футболок з принтами на сайті інтернет-магазину FatLine здійснюється з дотриманням усіх прав споживача.

.