Підбірка корпоративних подарунків з логотипом на Новий рік

Підбірка корпоративних подарунків з логотипом на Новий рік

Новий рік - найулюбленіше свято на планеті. У першу чергу тому, що своїм гарним, казковим багатством завжди дарує радість і тремтливе очікування дива. Насправді, віра в дива притаманна не тільки дітям, але і дорослим, навіть пропаленим прагматикам. Наряджаючи ялинку і підбираючи хоча б маленькі подаруночки для своїх рідних, кожен мріє побачити їх щасливими. У такі дні хочеться зробити щось приємне і для друзів, і для колег по роботі. Нас охоплює "подарункова лихоманка".

У великих і малих організаціях, на великих підприємствах створюються оригінальні ідеї для святкування. На новорічному корпоративі не можна повторюватися і бути банальним - вручати кращому співробітнику ручку з блокнотом просто не солідно. Потрібно щось унікальне, що створюватиме відповідну атмосферу. Особливо цінуються іміджеві речі, які викликають почуття гордості за приналежність до такого колективу.

Кепка-трекерка з різдвяними пінгвінами (фото)

Про традиції корпоративних подарунків

Традиція дарувати корпоративні подарунки з'явилася не так давно. Точніше, вона просто замінила вручення Почесних грамот на робочих зборах радянських підприємств. І, по суті, залишилася в ній головна ідея - дати зрозуміти співробітникові, що його поважають, а його працю високо цінують. Сьогодні у кожній солідній компанії склалися певні традиції, які тепер стали важливою складовою корпоративного стилю. Поважаючий себе роботодавець піклується про популяризацію бренду і, звичайно ж, активно використовує будь-який привід для його просування. І святкові заходи - один з кращих способів рекламувати себе, роблячи приємні подарунки.

Хороші фірмові сувеніри - дійсно простий, зручний і позитивний спосіб ненав'язливо зробити пам'ятний презент, який буде створювати специфічний настрій і викликати приємні спогади навіть через роки. Професіонали маркетингу придумали для такого випадку безпрограшний варіант: брендування сувенірів. Для цього найчастіше використовуються логотипи, емблеми, символи або особливі картинки. В наш час їх легко наносять на найрізноманітніші вироби за допомогою просунутих технологій. Залишається тільки придумати виграшну ідею і знайти компанію, здатну виконати цю задачу на високому професійному рівні.

Гуртка з керамічної ложкою

Які речі можна подарувати з фірмовим логотипом?

Новорічний подарунок - непоганий спосіб нагадати про свої почуття, відновити дружні стосунки або налагодити партнерські. Він допомагає без зайвих слів сказати про багато що. Роботодавець піклується, щоб сувеніри колегам, партнерам або клієнтам асоціювалися з компанією. А в дружному колективі, як і в хорошій сім'ї, намагаються порадувати всіх. Тут не може бути й мови про непотрібних або стандартних подарунки. Загалом, оригінальність і корисність - два основних критерії у створенні ефективної ідеї для таких речей.

Популярний інтернет-магазин fatline.com.ua готовий запропонувати великим і дрібним замовникам кілька цікавих варіантів:

  • нанесення логотипів і унікальних зображень компанії на популярні й затребувані товари;
  • використання особливого стилю у формуванні дизайну подарунків;
  • створення індивідуального набору в корпоративному дусі.

Головна фішка пропозиції - клієнт самостійно формує дизайн, визначає колір виробів, розміри та розташування принтів. Будь-який каприз замовника буде виконаний без затримок. На суд покупців пропонується широкий асортимент найрізноманітнішого плану.

Подушка з зображенням сніжинки і сніговика (фото)

Ось кілька популярних ідей для успішного брендування:

  • стильний одяг (футболки, толстовки, поло тощо);
  • модні головні убори (шапки, кепки, бейсболки, снепбеки);
  • корисні товари (гуртки, фартухи, подушки);
  • оригінальні аксесуари (килимки для миші, наклейки) та ін.

Зверніть увагу, зручний сервіс, можливість нанесення навіть складних зображень на будь-який тираж виробів і висока швидкість виконання замовлень дозволяють дуже швидко створювати незвичайні презенти як для великих, так і для дрібних покупців. Тут ви отримаєте просто унікальні подарунки з індивідуальними написами для декількох своїх колег. З тим же успіхом буде організовано виробництво масової партії брендованих виробів, які можна з гордістю вручити працівникам і презентувати партнерам.

Багаторічний досвід роботи компанії FatLine можна вважати гарантованим запорукою відмінної якості пропонованих товарів. Фірмове обладнання та найсучасніші технології друку зображень на різноманітні матеріали забезпечують високу стійкість і довговічність надрукованих зображень. Повнокольорові зображення виглядають на виробах красиво, органічно, мають чіткі обриси і яскраві фарби. Вони не линяють і не псуються навіть після тривалого використання речей.

І нарешті, головний фактор, який вже встигли гідно оцінити постійні клієнти магазину - прийнятна ціна продукції високої якості. Будь-який покупець зможе вигідно використовувати акційні пропозиції для придбання ексклюзивних подарунків. При цьому всі заявки виконуються швидко і доставляються замовникам чітко, в обумовлені терміни. Навіть у форс-мажорних умовах сучасна техніка дозволяє оперативно наносити принти на товари і виконувати складні замовлення протягом доби.

Підберіть в каталозі гарні речі за найоптимальнішою ціною, зробіть оригінальний подарунок колегам або корпоративний сувенір партнеру. Адже Новий рік - чудове свято, коли дуже легко поєднати приємне з корисним. Тим більше, що для цього є всі можливості.

.