Патріотичні футболки - усталений тренд

Патріотичні футболки - усталений тренд

Здавалося б, первісне призначення одягу – захист тіла від холоду або спеки. Однак споконвіку між людьми складалися чіткі й усталені правила та  стосунки, тож і костюм став атрибутом чогось більшого. Зокрема за вбранням з першого погляду розрізняли – хто бідний, а хто багатий, хто має владу, а хто просто свободу. Наприклад, у минулі часи заміжня дівчина в першу чергу мала змінити стиль свого одягу, нехай, незначно, але ці деталі одразу вказували на її статус.

Сьогодні ж, одяг вже не так явно вписано в соціальну ієрархію. Він зазвичай стає уособленням стилю, смаку, особистих інтересів і переконань. Коли ці смаки та переконання співзвучні у різних людей, утворюється тренд. А коли він отримує підтримку мільйонів в різних містах і країнах, народжується мода.

Що таке патріотична лінійка в одязі

Приблизно раз на десятиліття fashion-індустрія переживає сплеск інтересу до патріотичної теми окремих країн. Це пов'язано з різними подіями, і не тільки політичними. Так, на початку 60-х років минулого століття, паризькі подіуми буквально підірвали покази радянських дизайнерів. У їх колекціях використовувалися знаменитого російського соболя, народні хустки і сап'янці.

Сплески інтересу періодично виникав до мексиканської, латиноамериканської, італійської, індійської, турецької культур. Навіть до одягу народів крайньої півночі. Шапки-вушанки, унти, жилети з вишивкою і хутром – родом з берегів моря Лаптєвих. А ось популярні угги – це винахід австралійців, котрий отримав світову популярність.

Що ж таке патріотичний одяг? Це речі з елементами народного костюма або державної символіки. Коли цей тренд прийшов в Україну, в топ найбільш затребуваних видів потрапили вишиванки (національні українські сорочки з вишивкою), одяг із зображенням герба або прапора, малюнки, написи, хештеги на тему всього, що пов'язано з нашою країною і національний двоколір. При цьому, всі рекорди популярності били і продовжують бити патріотичні футболки. Давайте розбиратися, чому так сталося.

Футболки з любов'ю до Батьківщини

Футболка – універсальний одяг, поза межами стилю і сезону. Кому, як не їй, ставати флагманом нових напрямків у сучасній моді? У шафі кожного, незалежно від віку, смаку і політичних переконань, завжди знайдеться три-чотири і більше цікавих екземплярів. А компанія FatLine переконана, що класних футболок мало не буває!

Стильные футболки с национальной символикой

Цей одяг згодиться вдома і на роботі, на відпочинку і в подорожі, на вечірці і на фотосесії.

Ось 5 причин купити патріотичну футболку:

 • щоб подарувати чоловікові, дружині, родичу або другу на свято. І не тільки на День Незалежності, а й до Дня народження, Нового року, Різдва;
 • у якості призів для корпоративної вечірки або сімейного свята;
 • на випадки, коли берете участь у спортивних змаганнях або йдете на стадіон вболівати за «свою» команду;
 • у закордонну подорож. Футболка з національним принтом – відмінний засіб комунікації. Люди відразу розуміють, звідки ви приїхали, легше заводять знайомство, вступають в розмову і допомагають, якщо ви, наприклад, заблукали в чужому місті;
 • на гідний подарунок для гостей з іншої країни.

Використовувати футболку в якості сувеніра – взагалі бездонна тема. Ви поїхали в гості за кордон. Що привезти, адже прийти в чужий будинок потрібно з подарунками. Продукти можуть не пропустити на митниці. Великі і об'ємні предмети можуть не поміститися в багаж. А ось набір лонгслівів з оригінальними принтами, та ще й відмінної якості, порадують господарів і залишать про вас приємне враження.

Інша ситуація – ви самі чекаєте гостей. Іноземних партнерів, бізнес-інвесторів або улюблених родичів. У будь-якому випадку, піднести сувенір – це знак хорошого тону. І не будь-який, а з символікою вашої країни чи міста. І тут підстерігають дві помилки: витратити гроші на щось непотрібне або незручне. Таким може виявитися відмінна картина, яка не поміститься у валізу, або книга, яка виявиться занадто важкою.

Футболки – абсолютно інша справа! Заздалегідь постарайтеся уточнити розмір (хоча б на око) – і корисний, компактний, креативний подарунок готовий.

Види патріотичних принтів на одязі

Вибираючи патріотичні речі, ви стрінетеся з великою різноманітністю. Тому, щоб заощадити час, ми приготували для вас невеличку добірку принтів про Батьківщину. Подумайте заздалегідь, якому з напрямків віддаєте перевагу, і майте на увазі, що більшість з них знайдуться в колекції інтернет-магазину FatLine:

Оригинальные футболки с патриотическими принтами от FatLine

 • моделі з назвою країни або міста. Різні шрифти, етнічна вишивка або стилізації під неї;
 • герб, прапор у всіляких варіаціях;
 • інші національні символи (козаки, пшеничне поле, соняшники, квіткові вінки, калина, сало, шаровари);
 • відомі персонажі (від поетів і письменників-класиків до політиків і медіа-персон сучасності);
 • тематичні жарти і приколи. Одна з найбільш затребуваних категорій, тому що навіть любити свою країну треба серйозно, але з певною часткою гумору;
 • фотоколажі, замальовки, національна колористика. Є бренди, які пропонують футболки з принтом за мотивами картин відомих художників, знаменитих історичних кадрів і т. п. Вони особливо цінуються в європейських країнах, тому що несуть з собою культурну спадщину сучасної України.

Переглянули всі, але не знайшли того, чого хотіли? Отже ваше рішення – це вироби з принтами, створеними за індивідуальним зразком. Інтернет-магазин FatLine пропонує друк принтів на одязі за ескізами, які створюють самі клієнти.

Тут все просто. Знаходьте красивий сюжет. Це може бути і малюнок, зроблений дитиною, і фото з особистої колекції, і малюнок художника. Через Конструктор товарів завантажуйте його на сайт і власноруч створюйте макет. Для цього відзначаєте потрібний розмір і фасон футболки (в нашому каталозі їх близько десятка). Додаток дозволяє задати розташування принта, додати напис, редагувати кольори, змінити рамки друку. В результаті ви отримуєте авторський варіант одягу за ціною звичайного.

Інтернет-магазин FatLine: вибирайте свій унікальний стиль саме тут, в Україні!