Партнерка від FatLine для дизайнерів і художників

Партнерка від FatLine для дизайнерів і художників

Заробляй, даруючи іншим радість і красу – запропонуй свій унікальний принт для наших клієнтів та отримуй винагороду з кожної покупки! Таку невигадливу ідею вирішили використати в інтернет-магазині FatLine, пропонуючи відвідувачам дуже простий канал додаткового доходу.

В сфері інтернет-підприємництва подібна співпраця практикується досить широко. Хоча, звичайно партнерські програми пропонують розкручувати готовий товар. Ми ж, навпаки, беремо на себе популяризацію ваших креативних знахідок: ви – створюєте, ми – рекламуємо. Таким чином, творчі люди дійсно зможуть заробляти з нами без особливих зусиль. Давня мудрість стверджує: «все геніальне просто!», давайте подивимося, як це працює.  

Любиш малювати? Розкажи світові про свій талант!

На наш погляд партнерка буде вигідною для художників, дизайнерів, ілюстраторів і взагалі любителів малювати. Багато людей замислюються, як просувати свої ідеї; як показати картини широкій публіці? Адже на початковому етапі не так просто знайти хорошого покупця або спонсора. А для свободи дій потрібен час і гроші. Так чому ж не спробувати заробити на творчому майданчику FatLine!

Вже багато років наш магазин надає відвідувачам модний одяг, аксесуари і популярні подарункові товари, оформлені оригінальними зображеннями. База даних каталогу налічує тисячі картинок, створених професіоналами під найпопулярніші теми: Патріотам, Автомобілістам, Ігри, Серіали і кіно, Любов, Музика, Мультфільми та багато інших. Висока якість представлених на сайті товарів забезпечує хороший попит.  

В той же час клієнти все активніше користуються послугами друку для нанесення унікальних принтів, придуманих самостійно. Адже такий підхід дозволяє творити особливі і неповторні речі, прикрашені цільовим зображенням, створеним персонально для конкретної людини. Це справжня родзинка сучасного мас-маркету.

Незвичайна футболка, чашка, сумка з сімейним фото або першим малюнком вашого малюка – річ пам'ятна і суто індивідуальна. Але до нас надходять разові замовлення з дуже незвичайними малюнками, яскравими, привабливими. Такий принт безсумнівно був би популярним у багатьох цінителів краси. Саме їх ми пропонуємо авторам виставляти у розділі «Авторський малюнок» для масового виробництва одягу і аксесуарів.

Чи треба говорити, що співпраця буде взаємовигідною. Ми, як поважаюча клієнта компанія, прагнемо попереджати будь-які побажання і надавати свіжі неординарні рішення. А знайти цікаву ідею, особливий малюнок, що вражає уяву своєю унікальністю, дуже непросто. Ось чому нам буде цікавий будь-який варіант для отримання ексклюзивних речей.

Заробляй на створенні принтів для одягу (фото)

Якщо ви поки не уявляєте, що дасть така співпраця конкретно вам, просто зважте перелічені нижче переваги:

  • не потрібно ніяких фінансових вкладень;
  • непорушність авторського права гарантується;
  • авторові йде 5% з кожного оплаченого замовлення на виріб з його принтом;
  • у особистому кабінеті надається звіт про продажі за будь-який період;
  • забезпечується зручний вивід винагороди;
  • надаються додаткові можливості для заробітку.

Таким чином, ми забезпечуємо широку рекламу для своїх партнерів, так як необмежене число користувачів інтернету цілодобово мають доступ до малюнків. Більш того, запропонуйте своїм друзям оцінити нову роботу, поділившись реферального посиланням, ви отримаєте ще один варіант заробітку – вам нарахують 20% від продажів за нею!

Співпраця з FatLine – простий шлях до пасивного доходу

Сучасний Інтернет відкриває активним користувачам можливість практично на повному автоматі отримувати пасивний дохід з продукту своєї праці. Талановитому художнику не буде потрібно багато часу на створення оригінальних зображень. Погортайте свої альбоми, перегляньте замальовки, проаналізуйте відстрочені ескізи. Кожен унікальний принт буде стабільно приносити гроші.

Зареєструєтесь на сайтіза партнерською програмою для дизайнерів і надсилайте свої макети. Менеджери магазину розмістять їх у каталозі Авторських принтів.

За допомогою сучасного обладнання зображення наносяться на різні основи: одяг, аксесуари, посуд, сувенірну продукцію та інші товари. Кожен день такі замовлення роблять сотні покупців. А красиві, незвичайні принти користуються величезним попитом.

З нами ви зможете займатися улюбленою справою і без особливих зусиль заробити на своїх креативних ідеях. Приєднуйтесь до сонму творців! Портал FatLine – відмінний майданчик для початківців і вже відомих імен у творчих колах.

.