Одяг із принтом - візитівка туриста

Одяг із принтом - візитівка туриста

Поговоримо про окремий різновид моди – туристичний. Ні, не про той одяг для надлюдей, в якім ходять в експедиції, сплять на снігу і не тонуть в болоті. Сьогодні нас цікавить туризм великих міст. Географічні подорожі визначними пам'ятками, які супроводжуються сувенірними крамницями, оглядовими майданчиками і посиденьками у вуличних кафешках.

Збираючись в екскурсійний тур або на відпочинок, люди спеціально продумують свій гардероб. Треба врахувати погоду і кліматичні умови. Підібрати одяг, який відповідає вашим планам, адже те, що доречно на пляжі, не підійде для походу в оперу чи для званої вечері. Запастися зручними речами і взуттям, якщо має бути пішохідна екскурсія або знайомство з околицями. Але це ще не все. Окремо слід подумати про гардероб, який зможе вас презентувати.

Хто я і звідки?

Пам'ятаєте стару комедію «Любов і голуби»? Як там проводжали главу сім'ї на курорт? Обов'язковий костюм, сорочка, краватка. Сьогодні ця сцена викликає посмішку. Але традиція вибирати спеціальні речі для поїздки все ще існує. Збираючись за кордон, багато хто хоче взяти з собою речі, які розкажуть, хто вони і звідки приїхали.

Не думайте, що прийшов час пакувати в чемодан вишиванку, шаровари і жилет з овчини. Стане в нагоді звичайна футболка, толстовка, кепка або рюкзак. Вся фішка в їх дизайні. Мода на патріотизм, інтерес до України в інших країнах і тренд на креативність зробили дуже популярним одяг з принтом з категорій:

  • "Я люблю Україну". У розділі патріотичних малюнків каталогу FatLine великий вибір подібних дизайнів. Крім стандартної фрази, часто вибирають малюнки у вигляді серця в національних кольорах, написи «Я – українець», «Made in Ukraine» та інші принти;
  • символіка держави. Це офіційні предмети (прапор, герб) і неофіційні теми, які асоціюються з нами. Найвідоміші, такі, як сало, горілка, козаки або борщ гідні того, щоб прикрасити ваш туристичний look;
  • моє місто. Якщо хочете підкреслити, що ви не просто українець, а саме киянин, львів'янин, одесит, вибирайте речі з принтами своїх міст. Краще використовувати англомовні написи. Так привернете увагу до рідного Києва або Дніпра навіть там, де про них ще ніколи не чули;
  • приколи по-українськи. Прислів'я, колоритні фрази, вірусні інтернет-меми. Наприклад, всім відомі «Шо там у хохлів?» і «Дякую, тобі, Боже ...».

Одежда и аксессуары с национальной символикой

Вибір контенту залежить від вашого почуття гумору. Можливо, у вас з'явилася власна ідея для малюнка на футболці, світшоті, головному уборі, але ви не знайшли в каталозі відповідної картинки. Компанія FatLine виконає оригінальні замовлення, щоб кожен міг відправиться в подорож в костюмі з крутим принтом.

І, якщо вже йдеться про одяг, який спеціально замовляють для туристичних поїздок, неправильно думати, що дизайн обмежується лише вказівкою на країну і місто, звідки ви приїхали. Чому б не розповісти світу про те, яка ви особистість?

Для цього знадобляться речі з власними іменами, прізвищами. Написи в стилі «Ми – Петрови» для комплектів family look. Моделі із зазначенням на сферу ваших інтересів, захоплень, особливостей характеру. Погодьтеся, що футболка з фразою: «Класний хлопець» робить знайомство з новими країнами і людьми набагато простішою.

Плануючи групову поїздку, організатори замовляють однакові речі з принтом для кожного учасника. Що можна зобразити на такій своєрідній «уніформі»:

  • вже згадану символіку своєї країни, міста. У різній стилістиці, від строго-офіційної до неформальної чи смішної. Від повної запечатки до лаконічної емблеми на кишені;
  • корпоративний логотип, якщо група представляє одну фірму, наукове співтовариство або спортивний клуб. Такий принт послужить вам ще й додатковою рекламою;
  • командний слоган, який об'єднує і характеризує майбутню поїздку;
  • пам'ятний напис. Наприклад, фразу «Відмінно відпочиваємо в Хорватії», «Лондон – ми разом» і т.п.

Вибір зображення буде залежати від цілей і програми подорожі. Чим менш серйозний привід (відпочинок, екскурсії, корпоратив), тим більш вільним і гумористичним може бути оригінальний стиль малюнків.

Де був, що бачив?

Туристи не тільки готують особливий гардероб для поїздок. Вони ще й привозять одяг з емблемами цікавих місць в якості сувеніра. Якщо ви – мандрівник зі стажем, у вашій шафі є не одна полиця з такими речами. Тут лежать поруч футболки з принтом Краків, худі «Мамо, я в Парижі», бейсболка з прапором США, шарф «London-2021», сумки-шоппери з написами тайською, арабською та китайською.

У масштабах міст і цілих країн сувенірна індустрія – постійне джерело доходу. А для людини, яка побувала в подорожі, туристичний принт – можливість поділитися враженнями, залишити на пам'ять корисну річ, просто похвалитися. Дійсно, хто побачить магніт на холодильнику, сувенірного Тутанхамона або шоколадну Ейфелеву вежу, символ Парижа? Тільки близькі. А одяг то інша справа!

Оригинальная одежда для туристов и путешественников

Туристична мода «від-кутюр»

Як рік від року змінюються тренди, так само змінюється і ставлення до сувенірного одягу у законодавців світової моди. Ще недавно вважалося, що аутфіт в стилі «Я люблю NY» годиться тільки для туристичних фотографій. Повернувшись з США, Туреччини чи Франції, подарункові футболки, кепки, шкарпетки і капелюхи ховалися в шафу, щоб потім переїхати в категорію «дачної моди».

Сьогодні багато що змінилося. Символіка різних країн стала з'являтися в показах провідних модних будинків. Dolce & Gabbana популяризували колекцію, присвячену італійським містам. Chanel витончено представили Кубу в круїзній серії. Гавайські майки стали перлиною літнього сезону Tommy Hilfiger. Забарвлення у вигляді турецького, японського або американського прапора перейшли на футболки, кепки, бомбери, пуховики. Вони навіть зустрічаються на сукнях, костюмах, пальто і світшотах. Географічні принти стають не тільки візитною карткою завзятих туристів, а й актуальною прикметою модного стилю.

У чому секрет такої популярності, можна тільки гадати. Мабуть, позначається любов людини до екзотики, до тих міст і країн, де ще не бував, але мрієш опинитися. Ідея туристичних принтів в популяризації найкрасивіших куточків планети, історичних пам'яток. Вони привертають увагу, захоплюють, викликають інтерес. Все-таки головне в такому одязі – не ім'я і не картинка, а місця, в яких ви побували!

Інтернет-магазин FatLine швидко і якісно виготовить футболки, толстовки, реглани, головні убори аксесуари для дітей, чоловіків і жінок. Отож, плануєте поїздку? Замовляйте туристичний принт на сайті FatLine. Світ буде від вас у захваті!