Корпоративні кухлі ефектно підвищують впізнаваність бренду

Корпоративні кухлі ефектно підвищують впізнаваність бренду

Популярні бренди вітчизняних та міжнародних компаній, які постійно зустрічаються у рекламі, на вітринах магазинів та в соцмережах, відомі практично всім. Цей приклад доводить, що від капіталовкладень у їх розкручування безпосередньо залежить успіх та розвиток бізнесу. Це, зрозуміло, потребує величезних витрат. Але є ще один, більш дешевий, зате досить дієвий спосіб підвищення статусу і впізнаваності навіть маленької фірми-початківця. Можна замовити нанесення логотипу, емблеми чи назви компанії на популярні побутові вироби чи одяг. Дуже часто для такої мети вибирають чашки, які використовуються і вдома, і в місцях харчування, і навіть як сувеніри. Саме такий підхід перетворює простий предмет побуту в ідеальний двигун вашої торгівлі!

Чим вигідне брендування кухлів?

Нав'язлива реклама часом насторожує потенційних покупців і перетворює на противників, які воліють робити покупки або замовляти послуги, спираючись на особисті враження та потреби. Ніхто не бажає платити більше, коли на порядку денному стоять певні плани, ідеї чи проблеми, а не ваші послуги. Просто залиште майбутньому клієнтові опосередковане нагадування у вигляді кружки з логотипом фірми. У потрібний момент вона без зайвих слів підкаже, що почати вибір можна вже із знайомого виконавця. У результаті ваша готовність відгукуватися на потреби клієнта в будь-який час і вирішить питання.

Будь-яка рекламна акція – велика чи дрібна – створюється заради залучення уваги громадськості та розширення ринку збуту навіть у час кризи! При цьому, просто подарувавши брендовану чашку одній людині, ви автоматично запустите «сарафанне радіо». Його близькі, друзі та сусіди, сидячи за столом, обов'язково помітять оригінальне оформлення посуду. Особливо у святкові дні, коли збираються великою компанією, хтось неодмінно зверне увагу на цей виріб і поцікавиться нанесеним на ньому товарним знаком. До того ж, симпатичний керамічний кухоль часто приносять на роботу, а це вже інша аудиторія, де можуть зустрітися ті, кому будуть потрібні ваші послуги. Головне, щоб логотип був помітний і мав довіру.

Як кажуть, у кожній серйозній справі значення має будь-яка дрібниця. Для початку використовуйте чашки з логотипом компанії, потім підійдуть ручки, щоденники, прапорці та інші корисні дрібниці, наявність яких є показником рівня ділової культури компанії та її ставлення до покупця чи партнера. Оригінальна продукція відмінної якості з добре продуманим оформленням неминуче підвищує статус. Отже, замовляючи корпоративні сувеніри, слід подбати про їх якість та асортимент. Рекомендації з цього приводу можна прочитати у цій публікації.

Кому дарувати фірмові філіжанки з логотипом компанії?

Принтовані сувеніри цінні ще й тим, що демонструють відкритість відносин вашої організації з партнерами, говорять про якість послуг, бо інакше клієнт не став би їх використовувати. Вони ефективно підтримують репутацію компанії. І не думайте, що подібні презенти призначаються лише для обмеженого кола споживачів. Використовуйте недорогу корпоративну атрибутику для налагодження стосунків із представниками інших фірм, з постачальниками, та навіть для запобігання конфлікту серед колег.

Брендированная продукция (фото)

В яких ситуаціях стануть у нагоді фірмові кружки з логотипом?

 • Зустрічі з діловими партнерами. До напоїв поставте на стіл замість пластикових виробів брендовану кераміку. Такий солідний жест покаже, наскільки ви етичні у діловій сфері та схильні до серйозної співпраці.
 • Як подарунок бізнес-партнеру до свят або урочистостей. Подібний жест символізує міцні взаємини, додасть зустрічі позитиву та плідності. Цілком доброзичливо приймається в дар чашка з логотипом компанії-отримувача, а особливо ім'я.
 • Презент для колег на всілякі свята, як оцінка професіоналізму та трудових досягнень. Цей досить економний підхід допомагає підтримувати на позитиві взаємини між співробітниками. Крім того, чудово мотивує до підвищення працездатності усієї команди. Як підібрати вироби для такого випадку, можна прочитати тут .
 • Корпоративні кружки для загального користування Зазвичай працівники приносять з дому посуд для використання на робочому місці. Та уявіть, що до офісу приїхав важливий гість, а на столах стоять чашки з логотипом компанії вашого конкурента! І з чиєї вини постраждав імідж вашої організації?
 • Іменні презенти постійним клієнтам. Не забувайте, споживач цінує увагу, що підкреслює його значущість, а також сприятливу атмосферу у вашому офісі та приходить не лише за якимось товаром, а й за стабільністю, щоб знову скористатися звичним комфортом та гарним сервісом.

І не можна забувати про результативність акцій, які періодично організовуються, щоб пожвавити інтерес людей. Таким чином, логотип, зображений на корисних та якісних речах, отриманих у подарунок, стане частиною життя майбутніх користувачів!

Брендовані чашки – ідеальна платформа для просування вашої продукції

З кожним роком маркетологи розширюють вибір продукції, на якій виділяються спеціально створені принти. Все більшим попитом користуються принтовані запальнички, магніти, нотатники, модні кепки, сумки, рушники. Чому саме чашки найбільш затребувані в цій сфері? Все просто – вони частіше за інші вироби бувають на виду. Скажімо, ручка з логотипом фірми – досить симпатичний презент, але користуватимуться нею протягом одного чи декількох місяців. А сумка чи пакет аналогічно – використовуються лише для певних випадків. Виходить, що витрачені кошти та сили не настільки результативні.

Брендирование кружек (фото)

А ось нанесення фірмових знаків на кружки підходить для реклами з багатьох міркувань:

 • вони затребувані і на роботі, і вдома, і на відпочинку, і особливо вигідні, як недорогий подарунок. До того ж посуд ніколи не буває зайвим;
 • їх використовують повсякденно – вони не припадають пилом, як сувеніри, і не висять на холодильнику без потреби, як магніти;
 • будьте впевнені, розмірковуючи про справи за чашкою чаю чи кави, у найвідповідальніший момент ваш логотип неодмінно зацікавить споживача;
 • привабливе дизайнерське оформлення, а отже, добре продумана інформація викликатиме певний інтерес;
 • презентабельний вигляд кружки з незвичайним принтом дозволяє подавати виріб як невеликий презент на знак щирої поваги.

І це не всі аргументи. Оскільки корпоративні чашки з логотипом, відповідним написом або принтом – візитна картка вашої компанії, подбайте про її якість та використовуйте повну інформацію про свій проект.

Важливо пам'ятати, що чашка ідеально підійде для реклами, якщо вона:

 • має презентабельний вигляд та акуратну форму;
 • виглядає стильно, стримано й солідно;
 • на тлі іншої рекламної продукції виглядає оригінальніше;
 • виготовлена з кераміки чи іншого міцного матеріалу;
 • підходить під той вид друку, за допомогою якого наноситиметься зображення.

І, звичайно ж, основну увагу треба приділити картинці. Вона має бути яскравою, чіткою, зрозумілою і стійкою до миючих засобів та ультрафіолету! Саме такий підхід до нанесення принтів на продукцію сповідує команда компанії FatLine. Спеціальне, сертифіковане чорнило, яке використовується у виробництві, відрізняється високою якістю. Тому брендовані чашки не втрачають блиску з часом, малюнки на них не блякнуть, не втрачають чітких контурів та барвистої палітри, що важливо. До того ж, вони спеціально призначені для сублімаційного друку. Про цю технологію можна дізнатися тут.

Як створюється ексклюзивний логотип за допомогою FatLine?

У цьому інтернет-магазині дуже вигідно вибирати презенти різного призначення. Причому ви самостійно вирішуєте, як їх треба оформити – з товарним знаком, з побажаннями або нестандартними малюнками. Одержувачі високо оцінять подарунок, адресований саме їм. Ваше ставлення до клієнтів, співробітників або ділових партнерів «передається» через посил, позначений на виробі, тому до зображення варто поставитися більш ніж серйозно.

У певних випадках варто додати до назви компанії номер телефона, щоб споживач не шукав контакти в інтернеті. Для важливих гостей підійдуть іменні подарунки з коротким привітанням або побажанням доброго дня. Такі доповнення формують думку про вас і вашу фірму, створюють сприятливий ґрунт для продовження партнерства.

Нанести фирменный логотип на кружку (фото)

Найголовніше, що створити ексклюзивний принт на нашому сайті досить просто:

 • відкрийте розділ Конструктор;
 • виберіть відповідний кухоль, термокухоль або флягу;
 • емблему чи логотип компанії перенесіть на сайт;
 • у текстовому редакторі додайте назву або тематичний напис (за бажанням);
 • попрацюйте над макетом дизайну, вибираючи фарби та коригуючи розміри;
 • підберіть оптимальне розташування малюнка;
 • оформляйте замовлення, вказавши кількість виробів.

У цьому розділі знайдете інформаційне відео, де наочно показано, як створюються ексклюзивні картинки. У цій справі дуже велике значення має відмінна якість зображення, котре завантажується, тому дотримуйтесь рекомендацій фахівців. В іншому покладайтеся на свої погляди – можна взяти за основу готову картинку або малюнок від руки на папері. У вас достатньо унікальних можливостей, щоб чашка з ексклюзивними та персональними принтами вийшла привабливою.

І не забувайте, що тут можна замовити не лише брендування кухлів, ми наносимо навіть найскладніші принти на футболки, рюкзаки, кепки, фартухи, комп'ютерні килимки, толстовки та інші товари. Ви можете замовити товари оптом, при цьому їхня ціна буде знижена. І напевне, що така піар-акція обійдеться набагато дешевше, ніж рекламна кампанія в соцмережах.

З FatLine ви дійсно примножите свій прибуток простими й доступними методами, а також створите міцні та взаємовигідні стосунки з партнерами і співробітниками!