Як вибрати плавки та пляжні шорти

Як вибрати плавки та пляжні шорти

Ось і прийшло довгоочікуване літо! Жінки мотаються по бутікам в пошуках підходящої модного капелюха від сонця, а чоловікам час задуматися про те, в чому ж «вийти в люди» на узбережжі блакитного моря. Вибір тут, як мовиться, невеликий – або пляжні шорти, або плавки. Проте в сучасних реаліях виявляється мало мати при собі купальні приналежності. Необхідно ще і правильно їх застосувати. Іншими словами, щоб не потрапити в халепу, і не відчувати себе білою вороною на відпочинку, носячи не підходящий за стилем пляжний аксесуар, рекомендуємо перед покупкою звернути свою увагу на кілька порад, які допоможуть правильно розставити пріоритети. Адже проблема правильного та коректного вибору шорт і плавок не нова. У нашій статті спробуємо визначити, як правильно вибрати плавальний предмет гардеробу.

Правильно підібрана річ – почуття смаку і такту

Вибір чоловічих плавок і пляжних шортів (фото)

Сучасний асортимент шорт й інших плавальних аксесуарів воістину безмежний. Вибір тут залишається за покупцем. Для того щоб ваш чоловік стильно і ефектно вписався в пейзаж відпочинку на узбережжі, обов'язково варто враховувати антропометричні дані сильної половини людства:

  • високим і великим чоловікам категорично не варто захоплюватися плавками з вертикальною або горизонтальною смужками. Причиною служить додаткове візуальне збільшення і без того чималої фігури. Для власників таких розмірів підійде дрібний принт, який буде гармонійно поєднуватися з великими однотонними областями;
  • чоловікам коренастої і низькорослої зовнішності навпаки підійдуть шорти з кольоровими смужками, які допоможуть візуально витягнути і подовжити тіло. Яскраві кольори таким людям явно протипоказані;
  • хлопці зі звичайною статурою знаходяться в найбільш виграшному положенні. Їм дозволено носити все, що забажає душа. Однак і в цьому випадку, необхідно приділити увагу фігурі і кольору шкіри. Хлопцям з більш блідою шкірою не рекомендується купувати аксесуари зеленого або жовтого кольорів. В такому випадку, виходом з положення буде агресивний колір (червоний або чорний). Чоловікам з червонуватою шкірою не варто зловживати плавками з таким же кольором. Смагляві представники сильної половини людства особливо ефектно будуть виглядати в яскравому одязі для купання.

Однак антропометрія не є єдиним вузьким місцем, з яким доводиться рахуватися сучасній молодій людині. Однією з головних проблем у зовнішньому вигляді у чоловіка є його живіт. Відчепити і залишити його вдома не вийде, тому важливо підібрати правильний колір і форму пляжного предмета гардероба. Вихід бачиться в обранні більш широких об'ємних шорт, які скрадуть розмір живота і дозволяють мінімізувати акцент жіночої уваги на цій, не дуже привабливій ваді людського тіла.

Шорти або боксерки – вічне питання

Пляжні шорти і взуття для боксу (фото)

Часи радянської епохи давно відійшли в минуле, забравши з собою цілу культуру носіння плавок. Однак і сьогодні на пляжах країни, рідше за кордоном, можна зустріти чоловіків, які віддають перевагу боксеркам замість шортів. Розглянемо докладніше особливості і переваги даних видів водної екіпіровки.

Сьогодні шорти є одним з найбільш популярних літніх аксесуарів. Сучасний образ чоловіка у більшості жінок, які засмагають на пляжі, асоціюється з активним способом життя. Цілком можливо, що саме заняття водними видами спорту в основному і визначили і донині набираючий популярність тренд плавок-шортів. І дійсно, комфорт даного різновиду плавального одягу складно переоцінити. У них зручно як займатися футболом або серфінгом, так і відпочивати на шезлонгах гламурних пабів, попиваючи вишукані коктейлі. Чи це не вагомі фактори, що пояснюють захоплення сучасної молоді плавками до та нижче коліна?! Крім того, такий предмет пляжного гардероба дозволяє безболісно приховати кривизну ніг і підкреслити витонченість своєї фігури. Хто з чоловіків про це не мріє?

Чоловічі боксерки Свій дизайн (фото)

Не залишаються також непоміченими і представники чоловічої статі, які віддають перевагу боксеркам. Але купуючи такий аксесуар, його власник повинен розуміти, що такою екіпіровкою напоказ можуть бути виставлені як атлетичні форми тіла, так і можливі вади фігури. Та все ж безсумнівним плюсом вкорочених плавок є максимальна відкритість закритих раніше ділянок шкіри для засмаги.

Широкий вибір на сайті FatLine

В інтернет-магазині FatLine ви можете підібрати собі пляжні шорти і труси з бажаним принтом. Завдяки термотрансферному друку улюблене зображення не змінить свій зовнішній вигляд навіть при великій кількості прань. На сьогоднішній день це один з найбільш зносостійких видів нанесення малюнка. Однак, як і в будь-якому одязі, тут також є свої нюанси. Прати речі з принтами рекомендується при температурі до 40 градусів, гладити – попередньо, вивернувши навиворіт. До продажу на fatline.com.ua представлена також й інша пляжна амуніція: поло, майки, футболки – загалом, все те, що завжди залишається трендом моди у спекотну пору року. Зі смаком підібраний товар по-особливому підкреслить вишуканість і ексклюзивність вашого гардеробу. Чекаємо вас за покупками вже зараз!

.