Як вибрати чохол для смартфона: основні критерії покупки

У сучасному світі мобільний телефон є у кожного, ну або майже у кожного. З ранку перевірити пошту, поскролити стрічку Інстаграм. Потім зателефонувати у справах. Відповісти на листи. Домовитися про зустріч через месенджер. Увечері, забираючи дитину з дитячого саду, зробити пару загальних фотографій. Перед сном послухати музику, скласти план справ на завтра і завести будильник, щоб не проспати новий день. І все це - за допомогою смартфона.

Сучасний телефон багатофункціональний. Він, по суті, є мініатюрним комп'ютером, зі складним пристроєм і продуманим дизайном. Він вразливий до зовнішніх впливів, і його легко пошкодити. Саме тому, нарівні з галуззю «смартфонобудування», активно розвивається індустрія захисних аксесуарів: чохлів, стекол, плівок.

Обов'язковий захист або маркетингова хитрість?

Сперечання про необхідність мобільних чохлів то стихають, то розпалюються з новою силою. Противники додаткових аксесуарів наполягають на тому, що смартфони і самі по собі непогано захищені від різних пошкоджень. Ось основні аргументи:

  • пластиковий корпус багатьох дорогих пристроїв посилений силіконом, карбоном або металом. Це підвищує міцність матеріалу. Телефон непогано амортизує під час падіння, так що розбити його ударом об підлогу стало важче;
  • дисплей бережуть захисне скло чи плівка. Вони часто йдуть в комплекті до телефону, тому не вимагають додаткових витрат.

До того ж, нові смартфони такі красиві, витончені, з безліччю візуальних ефектів. Задня панель може мерехтіти, переливатися, прикрашається голограмою. Дуже прикро приховувати дизайн і бренд девайса за стандартними чохлами.

На жаль, цих аргументів не достатньо, щоб гарантувати збереження пристрою за відсутності на ньому відповідної обкладинки. Крім падіння на підлогу, трапляються й інші проблеми. Мобільний чохол оберігає від:

  • кутових відколів, дрібних подряпин, мікротріщин на корпусі, склі і бічних панелях. Телефон без відповідного захисту не протримається й кількох днів - перевірено тисячами користувачів. Ви самі не помічаєте, як дрібне пошкодження з'являються: від тертя об поверхню столу, зіткнення з іншими предметами в сумці. Головний ворог вашого нового смартфона - звичайні ключі в кишені!
  • плям, слідів пальців, пилу. Якщо вам все ще здається, що екран зберігає чистоту, подивіться на нього при денному світлі під певним кутом. Плями, сліди від рук та пил здатні зіпсувати зовнішній вигляд девайса набагато сильніше, ніж пластиковий бампер;
  • нагріву і переохолодження. І хоча останні моделі вже не так сильно сприйнятливі до перепаду температур, телефон, «укритий» шкірою або силіконом, все одно буде працювати краще;
  • попадання крапель вологи. Пристрою, який викупався у воді, ніякий чохол не допоможе. А ось якщо хтось випадково перекине на вас келих вина, ймовірно, постраждає костюм, але не смарт. Однією проблемою менше!

А тепер важливе відкриття: мобільний чохол існує не тільки для захисту. Це ще й деталь вашого образу. Звичайно, мова не про стандартні чорні обкладинки зі шкірозамінника, які продаються мільйонами по всьому світу. Вони, звичайно, справляються зі своєю прямою функцією, але позбавлені краси й індивідуальності. Інша справа - принтовані, декоровані, дизайнерські моделі.

Якщо ви хочете виділятися, підберіть для свого смартфона красивий чохол. Нехай він повністю відповідає вашому смаку. І тоді стандартний Xiaomi, Samsung або Apple отримає індивідуальність. А для тих, кому шкода ховати за обкладинкою дорогий логотип, є багато фірмових накладок від виробника. Статусний значок залишиться на виду, а брендовий девайс отримає і захист, і оригінальний вигляд.

5 причин купити захисний чохол для телефона

Ви вже зрозуміли, що носити смарт без чохла не тільки незручно, але і не модно? А для тих, хто ще сумнівається ми підготували Топ-5 відповідей на питання: «Навіщо потрібен такий аксесуар?».

Зачем нужен чехол на телефон

  • Для запобігання механічних пошкоджень і забруднень. За статистикою, девайси без чохла виходять з ладу в 8 разів частіше. Більше половини з них вже не підлягають ремонту і відновленню.
  • Для збереження товарного вигляду. Це важливо на випадок, якщо ви захочете повернути покупку в магазин або перепродати її за хорошою ціною. Погодьтеся, ніхто не захоче платити за подряпану кришку або сколений кут.
  • Для додаткового функціоналу. Виробники пропонують вироби з кільцем для пальця (профілактика падінь), з магнітом для установки на торпеді автомобіля. Є спеціальні варіанти для бігунів, плавців, велосипедистів і навіть альпіністів. Вони кріпляться на передпліччя, зап'ястя або стегно, водонепроникні. Словом, якщо ви ведете екстремальний або просто активний спосіб життя, без чохла не обійтися.
  • Для краси. В інтернеті представлені моделі з малюнками, стразами, вишивкою, аплікаціями. Голограми, 3D принти, перфоровані візерунки. Логотипи брендів, прикольні написи, ваші власні імена, фотографії, колажі і портрети - все це стає прикрасою мобільних пристроїв. Технології дозволяють втілити будь-які фантазії за будь-які гроші.
  • Для боротьби з нудьгою і одноманітністю. Можна знайти незвичайні обкладинки, зібрати колекцію для різних випадків. Міняти аксесуари в залежності від приводу, погоди, настрою. Для тих, хто не любить бути, «як усі», кращий варіант - замовити оригінальний дизайн або придумати дизайн чохла самостійно.

Сподіваємося, ви більше не сумніваєтеся, що з захисним аксесуаром смартфон прослужить довше і матиме вигляд ефектніший. Значить, постає питання, який же тип чохла придбати?

Критерії підбору мобільних чохлів

При покупці захисту для смартфона рекомендуємо орієнтуватися на кілька критеріїв:

Какой чехол выбрать для телефона

  • ваш спосіб життя;
  • функціонал або захисні якості;
  • сума, яку ви готові витратити.

Якщо ви - фізично активні, багато займаєтеся спортом, постійно переміщується, захоплені екстримом і походами, відразу зосередьте пошук на аксесуарах з функцією додаткового захисту. Це протиударні моделі з посиленим корпусом. Об'ємна обкладинка виступає за кордони корпусу. Завдяки такій конструкції не тільки задня стінка, бічні ребра, але і крихкий дисплей залишаються цілими при ударі і падінні.

Є екземпляри, в яких можна плавати і навіть пірнати на глибину. Деякі чохли цього типу відмінно справляються з перепадом температур при підйомі на висоту. Вони оснащені необхідними кріпленнями, ременями і додатковими кишенями.

Недоліки протиударною серії: вироби великі і важкі, а значить, додадуть ваги і габаритів вашому, і без того об'ємному пристрою. Крім того, додаткові функції обійдуться дорожче, ніж зазвичай. Правда, надійність коштує витрачених грошей.

Ті, хто зорієнтовані на якість і класичний стиль, залишаться задоволені виробами з натуральної шкіри. Їх вигляд практично не змінився з часів перших мобільних телефонів. Найпопулярніші моделі - книжка, фліппер і кисет.

Дівчата частіше вибирають кольорові книжки, які ховають і корпус, і монітор. Ділові люди вважають за краще чохол-портмоне. Це модель зі шкіри, оснащена відділеннями для документів, кредитних карт і візиток. Виглядає статусно і додає солідності своєму власникові. Чоловіки традиційно вибирають чорний і коричневий однотон. Шкіряні варіанти прикрашає тиснення, бренд або особисте лого. Звичайно, такі товари доведеться шити на замовлення, і обійдуться вони недешево.

Крім ціни, у шкіряних чохлів є ще один недолік. Їх легко подряпати - і дорогий виріб доведеться міняти на новий. З цієї причини багато людей, особливо молоді, все частіше роблять вибір на користь силіконових накладок, які в кілька разів дешевші від шкіряних аналогів і мають низку незаперечних переваг:

  • ідеально облягають корпус, залишають доступ до всіх отворів, клавіш і екрану;
  • еластичні, тримають форму, не розтягуються;
  • міцні, добре амортизують при падінні. Силіконовий чохол практично неможливо порізати або подряпати;
  • легкі і тонкі, майже не впливають на габарити смартфона;
  • шорстка поверхня - додатковий захист від ковзань. З обкладинкою такого типу ймовірність, що телефон випаде з рук без причини, зводиться до нуля;
  • економічні. В інтернеті розбіг цін починається з самого мінімуму. Крім того, деякі фірми продають телефони, вже укомплектовані накладками, і це входить у вартість.

Накладки на смартфон с принтами от FATLINE

Ще недавно одним з вагомих аргументів проти силікону був той факт, що матеріал з часом тьмяніє. Хороша новина: виробники знайшли фарби, які маскують жовтуватий наліт. Вибирайте яскраві і принтовані вироби, і їх колір залишається незмінним.

Чохол з силікону від FATLINE на замовлення

Окремо треба сказати про різноманітність дизайну виробів із пластику й силікону. З ними телефон виглядатиме як вам буде завгодно! Будь-які кольори, прозора або матова поверхня, візерунки і декоративні елементи. Асортимент такий, що очі розбігаються. Правда, в пошуках потрібної версії доведеться витратити чимало часу і сил. Якщо тільки не звернутися відразу в інтернет-магазин FATLINE.

Раді допомогти вам у виборі силіконового чохла для мобільного телефону. Накладки, представлені в каталозі:

  • гарантовано підходять до обраної моделі пристрою;
  • мають відмінне співвідношення ціни і якості;
  • надійні в експлуатації.

Якщо ви точно знаєте, який дизайн хочете бачити на аксесуарі, скористайтеся віртуальним Конструктором і зробіть макет на свій смак.

При необхідності, фахівці компанії FATLINE допоможуть замовити подарунки для всієї родини в єдиному стилі. Виконають серію малюнків для колекції або відтворять на виробі ваші фотографії.

Наше головне завдання - запропонувати кожному клієнту те, що йому хочеться. Інтернет-магазин FATLINE - силіконові аксесуари з принтом на замовлення і з доставкою по Україні!