Як розташувати принт на футболці

Як розташувати принт на футболці

Кожна футболка стане справжнім талісманом, якщо помістити на ній свою неповторну картинку. Таку можливість надає своїм покупцям інтернет-магазин FatLine. Щоб така обновка заінтригувала оточуючих і була правильно оцінена, потрібно ретельно продумати розміщення ескізу на текстилі.

На що впливає розташування принта

Можливо, ви подумаєте: «Яка різниця, де знаходиться ілюстрація? Головне, щоб вона була привабливою, колоритною та чіткою!». Щоб друзі помітили і оцінили принтовану річ, не обов'язково малювати величезну картинку і прикрашати її всіма кольорами веселки. Навіть невелике зображення може викликати бурю позитивних емоцій! Є багато цікавих прийомів, якими часто користуються дизайнери і маркетологи. Наприклад, розміщення рекламної продукції відбувається за єдиним принципом: малюнок розташовують зліва, а логотип - праворуч. Вчені з'ясували, що таким чином наш мозок краще сприймає суть мініатюри і надовго запам'ятовує її.

Ми не будемо вдаватися в тонкощі психології, а лише відзначимо деякі винятки і нюанси:

 • Великий прямокутний принт розташовують праворуч і внизу.
 • Якщо картинку потрібно доповнити написом, то її слід розмістити по ліву сторону виробу, а літери – по праву. Можна значок помістити вгорі праворуч, а з лівого краю надрукувати літери, тільки не впоперек, а вздовж.
 • Логотипом із назвою бренду бажано прикрашати праву половину одягу: в районі грудної клітки, внизу рукава. А от нижня частина футболки не підходить для такого діла, адже таким чином ви «зменшите» значимість свого товару.

Невеликі емблеми, спортивні атрибути, різну символіку та інше в основному друкують в області серця. Цю ділянка одягу ми підсвідомо пов'язуємо з любов'ю, довірою і добродушністю. До того ж ліва півкуля мозку, яка відповідає за обробку вербальної і логічної інформації, краще донесе до людей значення тексту або будь-яких символів.

Спина - прекрасна ділянка, щоб розташувати великий малюнок або важкий напис. На рівні підсвідомості ця частина тіла вважається найслабкішим місцем, тобто тилом. Як тільки перехожі помітять який-небудь елемент, вони механічно очікують дізнатися про щось відверте і занадто особисте, а секрети завжди інтригують!

Як правильно розташувати зображення на футболці

Щоб підібрати вдале місце для декорування текстилю, зверніть увагу на розмір і чіткість картинки, особливості колірної палітри, її стилістику тощо. Підібравши принт, переконайтеся, що на відстані він залишається досить чітким і зрозумілим, а не зливається в одну кольорову пляму. Розглянемо варіанти можливих картинок детально.

Особливості і розташування невеликих зображень формату А5

Обновка з принтом не приверне особливої уваги, наприклад, у художній галереї, де люди повільно розглядають найменші деталі полотен. Вашу творчість інші побачать мимохіть, тому «засвоять» ту інформацію, яку встигнуть розглянути за 30 секунд.

Як краще розташувати принт на футболці (фото)

Ідеальний А5 принт:

 • У крихітній мініатюрі не повинно бути тонких ліній і точок, а також різних візерунків. Здалеку вони зливаються і не завжди продруковуются: такі заготовки не підходять для сублімаційного друку. Більш докладно про цю технологію можна прочитати на цій сторінці.
 • Не застосовуйте багатоколірні зображення – двох-трьох кольорів буде достатньо. Чим менша ілюстрація, тим скромнішою повинна бути кольорова гама. В іншому випадку гра фарб буде відволікати людину від сюжету. Малюнок залишиться без уваги і швидко забудеться.
 • Чим менше розмір декору, тим правильніше й чіткіше повинні бути його деталі.
 • Небажано застосовувати крихітні ескізи в стилі «Абстракція». Здалеку таке зображення буде виглядати змазаним і нечітким. Якщо потрібен саме такий принт, тоді краще його збільшити для формату А4 або А3.
 • Розміщення на тканині має бути максимально рівним. Будь-яке викривлення буде дуже помітним.
 • Зміст мініатюри повинен бути ємним і без зайвих елементів. Якщо вам хочеться максимально точно продемонструвати свою хижу вдачу, не малюйте звіра разом із здобиччю. Досить зобразити його голову з оскалом або на весь зріст у відповідній позі. Фрази підбирайте максимально помітні і не двозначні.

Переконавшись, що зображення ідеальне, можна починати підшуковувати місце для його розміщення. Невеличкий напис, логотип, квітка, велосипед, боксерські рукавички та інші подібні принти бажано розташовувати в області серця. Якщо вам хочеться прикрасити спину, вибирайте верхню частину. Якщо твір подумки помістити в прямокутник, то його центр повинен знаходиться між лопатками, а верхня частина - трохи нижче лінії плечей. Фразу в один рядок також друкуйте на цій позначці.

Як вибрати і куди нанести картинку формату А4?

Особливості розташування принтів на одязі (фото)

Ескіз середніх розмірів вийде привабливим, якщо:

 • він складається з 3-4 кольорів;
 • не має занадто дрібних елементів, хоча використання деталізованих принтів цілком допустимо;
 • має плавний перехід від одного тону до іншого;
 • кількість дрібних фігур мінімальна;
 • тонкі лінії і невеликі фрагменти ефектно доповнюють ілюстрацію, а не обтяжують її;
 • малюнок може бути виконаний в будь-якому стилі (графіті, абстракція, в геометричному та інших).

Для такого формату варто використовувати портрети футболістів або власні фотографії можна відтворити якусь подію, наприклад, ваше весілля, віртуальну битву монстрів, уривок футбольного матчу і т. д. Подібні твори будуть відмінно виглядати на спині або спереду, в районі грудей. Головне, правильно центрувати карикатуру. Для цього поділіть її вертикально навпіл. Отримана лінія повинна проходити вздовж хребта або посередині грудної клітини. Не забувайте, що з боку буде помітно будь-яке викривлення!

Будьте особливо уважні з «повітряними» і візерунчастими малюнками, на яких зображено політ метеликів, каскадний букет квітів, водоспад, зграю птахів. Якщо сюжет сконцентрований з правого боку, то малюнок бажано змістити в цей бік. Лівобічний ескіз краще не використовувати. Не забувайте, що картинка повинна викликати певні емоції або давати корисну інформацію про власника обновки.

На передній частині текстильного виробу принти завжди виглядають красиво і оригінально, якщо їх розмістити на визначених ділянках:

 • Центр. В якості принта використовують фрази і навіть віршики, портрети, гумористичні замальовки, зображення тварин, сюжети з комп'ютерних ігор і багато іншого. Які картинки підійдуть для геймерів, прочитайте в цій статті.
 • Нижній кут. Варто підібрати велике зображення, яке виконано у формі прямокутного трикутника. Якщо вирішили надрукувати, наприклад, обриси дівчини – в районі подолу додайте які-небудь деталі. Це можуть бути квіти, кошенята, метелики на пшеничному полі тощо.
 • Область живота. Тут не всі малюнки виглядають виграшно. Можна зобразити тварину, бутерброд. Зворушливо виглядають немовлята, діти, які вискакують з «Кіндер Сюрпризу». Варто розглянути і написи: «Животик з секретом», «Пузожитель». Звичайно, це актуально лише для дівчат. Чоловікам бажано розповісти про інші події: «Тут вже бочонок пива», «Спиртометр», а також можна розташувати картинки кубиків преса або один великий куб в тривимірному виконанні.

Підбираючи зображення, переконайтеся, що вони не спотворюють пропорції фігури, не повнять або не підкреслюють худобу. Багато цікавого на цю тему можна прочитати тут. Якщо у дівчини фігура «Груша», краще відмовитися від принтів на животі, а зробити акцент на грудній клітці. Якщо талія недостатньо тонка, придивіться до етюдів у формі пісочного годинника.

Як щодо принтів формату А3 і більше?

Як розмір принта впливає на його розташування (фото)

На FatLine можна використовувати карикатуру, розміром А3+. Вона фактично не відрізняється від А3, але трохи довша (до подолу). Тематика таких замальовок фактично не має обмежень. Колірна палітра відрізняється від мініатюрних варіантів різноманітністю і насиченістю відтінків. При цьому всі кольори повинні гармоніювати між собою. Не варто застосовувати в надлишку контрастні пігменти, а особливо для фонового виконання.

Розташування картинок можливо як на спині, так і на передній частині обновки. Щоб визначитися з місцем, подумайте, що ви хочете донести оточуючим, і які емоції у них викликати. Ви шукаєте однодумців? Бажаєте розповісти про свої здібності, хобі або зробити акцент на своєму характері? У цьому випадку друкуйте принт спереду. А на спині зобразіть свої мрії і плани, філософський анекдот, фрази або відповіді на питання, які часто задають дружина, друзі, колеги. До того ж у такій обновці можна піти на роботу, якщо поверх надіти піджак.

Якщо малюнок доповнено текстом, то неодмінно помістіть фрази з правого боку. Внизу вони також непогано виглядають, але тільки в тому випадку, якщо футболка не занадто довга і ви не плануєте її заправляти за пояс штанів або спідниці. Зацікавилися видовженими моделями? Тоді просимо вас завітати сюди.

Футболка з принтом 3D - ефектний спосіб привернути увагу

Ще один актуальний варіант розміщення принта – повна задруківка вироба. Це чудова можливість висловити свої емоції і піднести себе як творчу особистість. Текстиль виходить неймовірно яскравим, а сама картинка не переривається навіть на рукавах і швах.

Футболка з 3D принтом (фото)

Справа в тому, що принт спочатку наноситься на викрійки. Далі їх зшивають таким чином, щоб зображення плавно перетікало з однієї деталі в іншу. Зацікавилися? На FatLine можна замовити такий одяг, вибравши відповідний варіант з поданих у каталозі макетів.

FatLine - планета ексклюзивних речей!

FatLine надає кожному бажаючому можливість самостійно зробити неповторний ескіз для друку. Для цього достатньо зазирнути в розділ «Конструктор», завантажити на сайт потрібну ілюстрацію і перенести її на макет обраної футболки. Розміщення ексклюзивного принта можливо на будь-якому товарі: толстовці, рюкзаку, фартуху, шортах, кружках і навіть флісових шапках. Детальніше про головні убори можна прочитати тут. Єдине, чого не можна зробити в Конструкторі товарів – створити виріб з тривимірним зображенням. Але каталоги 3D картинок постійно оновлюються, тож ви напевно зможете підібрати щось підходяще з вже готових ескізів.

Вся продукція, представлена на сторінках інтернет-магазину FatLine, відрізняється відмінною якістю. Фарби, які використовуються для друку принтів, мають необхідні сертифікати, тому всі картинки стійкі до зовнішніх впливів і безпечні для здоров'я.

Якщо вдало підібрати зображення і вибрати хороший ракурс для його розміщення, то футболка допоможе здійснити багато планів і втілити в реальність найзаповітнішу мрію. Будьте успішнішими і щасливішими разом з FatLine!

.