Як швидко висушити футболку за 5 хвилин?

Як швидко висушити футболку за 5 хвилин?

Бувають ситуації, коли несподівано виникає необхідність вийти з дому, а потрібна футболка ще не висохла після прання. Або ж вона наскрізь промокла під дощем, а ви знаходитесь десь на відпочинку і вам нема в що переодягтися. Що ж можна зробити в подібних випадках, щоб не одягати на себе мокрий одяг і виглядати охайно та привабливо? Давайте розглянемо ефективні методи екстреної сушіння, за допомогою яких улюблена річ стане сухою вже через 5 хвилин.

Швидко висушити улюблену футболку з малюнком можна:

    • У пральній машині. Якщо ваш побутовий прилад, призначений для прання, оснащений функцією сушіння, немає нічого простішого, ніж встановити потрібний режим і дочекатися закінчення програми. Однак навіть машинки, що не мають такої корисної особливості, цілком можуть впоратися з цим завданням. Достатньо завантажити в барабан кілька сухих махрових рушників разом із мокрою футболкою та включити віджимання. Тут важливо врахувати, що вироби з малюнком слід вичавлювати у режимі, інтенсивність якого не перевищує 800 оборотів. До того ж, часто застосування такої методики може несприятливо позначитися на привабливості одягу, оскільки речі з принтами рекомендується прати як делікатні і, по можливості, зовсім уникати віджиму, щоб картинка залишалася красивою і чіткою максимально довго.

Как правильно сушить футболки в микроволновке

  • За допомогою праски. Більш практичний спосіб швидко висушити футболку – пропрасувати її праскою. Якщо він паровий, то функцію відпарювання потрібно обов'язково відключити, а під одяг слід підкласти рушник, який вбиратиме вологу, що виділяється. При цьому максимальну швидкість сушіння забезпечує висока температура, але її необхідно регулювати, залежно від тканини виробу, що висушується. Для бавовни, наприклад, оптимальна величина цього показника становить 220 градусів. Щоб просушити футболку з принтом і не пошкодити малюнок, потрібно гладити її з внутрішнього боку, акуратно обробляючи ділянку із зображенням. А якщо під рукою немає дошки для прасування, і в процесі сушіння доводиться використовувати стіл або іншу рівну поверхню, то всередину одягу під картинку краще підкласти аркуш паперу, щоб вона не віддрукувалася на спині.
  • Феном чи вентилятором. Якщо повісити футболку на двері або вішалку за допомогою плічок, то нескладно обробити її феном, в результаті чого вона дуже скоро стане сухою, подібно до волосся. А при наявності в приміщенні вентилятора можна просто розвісити одяг на верхній частині приладу на кілька хвилин.
  • Рушниками. Махрова тканина відмінно вбирає вологу, тому, якщо просто туго загорнути мокру річ у сухий рушник, ефект буде відчутний. Але навіть якщо повторити цю процедуру кілька разів, футболка залишатиметься вологою та м'ятою. Одяг доведеться або додатково провітрити на свіжому повітрі, або, знову-таки, трохи пропрасувати.
  • Сушаркою для рук. В екстрених умовах можна скористатися приладом для сушіння рук. Він добре виконає завдання лише за кілька хвилин, якщо під рукою не знайдеться фена та інших побутових приладів.
  • У духовці. Деякі практикують висушування одягу шляхом розвішування його, на стільці навпроти включеної духовки або навіть на дверцятах самої шафи. Але цей метод може бути небезпечним і потребує особливої обережності та уважності.
  • У мікрохвильовій печі. Цей спосіб, напевно, здається неймовірним та абсурдним, але все-таки він існує. Є люди, які примудряються висушити вологі речі за допомогою "мікрохвильової печі", хоча, найчастіше ця процедура займає більше п'яти хвилин. Для цього використовують у кухонному приладі режим підігріву та "прогрівають" свій одяг до повного висихання. Але дослідникам, які не мають подібного досвіду та навичок, від цього методу краще відмовитися, оскільки неправильне його застосування може безнадійно зіпсувати улюблену річ або техніку.
  • Над газовою плитою. Ця методика зародилася ще за наших бабусь і досі залишається популярною серед людей похилого віку. Але незважаючи на те, що технологія розвішування одягу над вогнем досить проста, вона ще й найбільш небезпечна. Адже в такий спосіб можна не лише зіпсувати текстильний виріб, а й влаштувати пожежу у приміщенні.

Ексклюзивна футболка, яку легко сушити та приємно носити

Сушка футболок с помощью полотенца

Не секрет, що найкраще купувати футболки із натурального матеріалу. Адже їх надягають у теплу чи спеку на прогулянки, на дискотеки, на тренування. Там інтенсивне фізичне навантаження викликає підвищену пітливість. Але організм при цьому не повинен відчувати дискомфорту. Та й зовнішній вигляд для багатьох важливий. І в такій ситуації найбільш еколгічними будуть комфортна бавовна та м'який трикотаж. Величезний асортименти якісного одягу на будь-який смак пропонує інтернет-магазин PrintSalon. До нього додається кілька тисяч оригінальних зображень різної тематики, які зроблять будь-яку річ виразною та оригінальною. На сайті завжди можна підібрати виріб потрібного розміру та бажаного забарвлення за прийнятною ціною. А також замовити індивідуальний дизайн для своєї обновки, щоб вийшла абсолютно неповторна річ із символічним змістом. Найголовніше - покупець отримує практичні футболки від бельгійського виробника, які шиються натуральної бавовни. Вони мають хороші гігроскопічні якості, не вибагливі у догляді і практично не мнуться, якщо їх правильно випрати і розвісити. Та й екстрено висушити такий одяг не складе жодних труднощів навіть в екстремальних ситуаціях.