Футболки для колективу: як створити корпоративний, фірмовий, командний стиль

Навіщо потрібні командні футболки? Адже це зайві витрати, клопоти, складності з пошуком виробника. Нічого страшного не станеться, якщо ваша танцювальна студія або команда з брейн-рингу візьме участь в міських іграх, одягнувшись у власні речі ...

У цих словах є своя логіка, але, насправді, сьогодні так вже ніхто не міркує. Командні футболки – частина корпоративної культури, важлива складова клубної підготовки, спосіб виховання командного духу і обов'язковий елемент будь-якого крутого заходу.

Є сотні випадків, де вам знадобляться комплекти одягу, а форма для спортивної команди – лише один з них. Коли пора замовляти одяг для всього колективу, і що краще на ньому зобразити, розповідаємо докладніше в цій статті.

Форма для команди і вболівальників

Якщо ви або ваші діти граєте в футбол, баскетбол, волейбол, рано чи пізно команду запросять брати участь в змаганнях. Не важливо, чи буде це турнір мікрорайону, чи чемпіонат між сусідніми школами, а може – змагання національного масштабу. Боротьба і хвилювання там будуть такого ж накалу, як на Олімпійських іграх. Щоб гідно представити свій клуб, запам'ятатися суддям, та й просто відрізнятися від інших, знадобиться колективна форма.

Бюджетний варіант – замовити на всіх гравців футболки з фірмовим знаком. Якщо протокол змагань допускає, на спині можна надрукувати прізвища спортсменів і їх номери, за аналогією зі стандартизованою формою. Спереду розмістіть назву і логотип вашої команди. Цікаво виглядає, коли на майку наносять мотивуючий слоган, тобто слова, які згуртовують гравців і допомагають налаштуватися на перемогу. Це короткі фрази, наприклад: «Разом – сила!», «Розірвемо!», «Будь першим!».

Однаковий одяг з гаслом може стати відмінним мотиватором для гравців, особливо якщо це підлітковий клуб. Діти люблять отримувати відзнаки і готові наполегливо працювати, щоб їх заслужити. Подивитися, який вигляд мають клубні майки знаменитих команд, і надихнутися прикладом кумирів можна в каталозі компанії FatLine. У нас велика колекція моделей з принтами. Зробіть колективну форму схожою на чемпіонів, і, може, ваша футбольна команда піймає часточку їхнього успіху?

Купити однакові майки для команди – тільки половина справи. Ще знадобиться одяг з клубними знаками для уболівальників і черлідерів. Їх футболки можуть відрізнятися за кольором. Наприклад, моделі гравців червоні, дівчат з групи підтримки – білі, а для співчуваючих на трибуні – сині або чорні. Головне, щоб їх об'єднувала зрозуміла символіка (логотип або назва команди). Гравці на полі добре бачать своїх уболівальників, одягнених в однакові майки, і відчувають потужну емоційну підтримку.

Така проста річ допомагає згуртувати колектив не гірше, ніж напутня промова тренера чи побажання перемогти.

Футболка як елемент сценічного костюма

Завдяки тому, що футболка – одяг універсальний, колективні моделі потрібні не тільки тоді, коли йдеться про спортивні ігри. Хлопчики і дівчатка, чоловіки і жінки, всі можуть використовувати їх, щоб створити оригінальні костюми для колективу, виділитися або позначити свою компанію по-особливому.

Простіше сказати, в яких випадках ця форма одягу не буде відповідати ситуації. Хіба що, класичний балет і танці на паркеті, котрі підкоряються строгим канонам, не повинні використовувати традиційні вироби з бавовни. Але, якщо мова про сучасний стрітденс, хіп-хоп або Зумбо, то стильні моделі з тематичним принтом там дуже затребувані.

Какие футболки выбрать для коллективного выступления

Якщо ваш танцювальний колектив запросили виступити на міському святі, взяти участь в масовому флешмобі, поїхати на зліт однодумців з різних міст, тоді в першу чергу не забудьте замовити круті футболки для всіх танцюристів. Кілька примірників в контрастних кольорах допоможуть вам представляти команду в різних заходах і комбінувати відразу 2-3 сценічні образи. І, звичайно, розмістіть на майках стильне лого, щоб просувати студію і її колектив.

Хто ще, крім спортсменів і танцюристів, замовляє комплекти одягу в компанії FatLine? Всі, кому потрібно красиво і однаково, але, при цьому, ще й бюджетно, одягнути велику компанію:

  • учасники інтелектуальних ігор, вікторин, олімпіад, гумористичних батлів – загалом, будь-яких заходів, де проходять командні змагання та виступи. Серед найбільш затребуваних – моделі для геймерів з тематичною запечаткою;
  • представники клубів за інтересами (від екологів до любителів бардівської пісні);
  • члени дитячих колективів, гуртків, студій і театрів. Навіть якщо у них немає фестивалів і чемпіонатів, то бувають свята, спектаклі, виїзні табори, де може знадобитись однаковий одяг як символ приналежності і відданості своєму колективу;
  • учасники одного масового заходу, наприклад, запрошені на весілля, дівич-вечір і подібні івенти. У програмі найчастіше передбачається фотосесія, а як надати «різношерсній» компанії стильний вигляд? Роздати всім однакові лонгсліви, а потім залишити на пам'ять від винуватців торжества.

Часто буває, що оптове замовлення на одяг з принтом призначене для співробітників однієї корпорації.

Комерційне використання колективних футболок

Кожна друга велика фірма має затверджений логотип зі своїм знаком і назвою. Досвідчений hr-менеджер знає, як використовувати корпоративний друк для різних цілей.

Перший варіант – замовити футболки або світшоти з назвою фірми для «team-building». Що це таке? Це комплекс заходів, спрямований на те, щоб максимально перезнайомити і здружити десятки, а то і сотні людей, що працюють в одній компанії. Для цього не шкодують коштів на спільне проведення часу, виїжджають на відпочинок, грають в пейнтбол та лазертаг, відправляються в походи і морські подорожі. Головне, не забувати, що ви робите це для колективу, а значить, на загальних фотографіях всі, як один, посміхаються в прикольних футболках схожого зразка.

Друга мета використання фірмового одягу полягає в безкоштовному просуванні бренду. Люди, лояльні до вашого торгового знаку, із задоволенням носять модні речі, тим самим стаючи живою рекламою. Користь і зростання позитивного впізнавання фірми в рази перевищує витрати на виготовлення футболок для колективу. Тим більше, що в інтернет-магазині FatLine передбачені спеціальні ціни і постійні знижки оптовим замовникам.

Ідеї для колективних принтів

Якщо ви вирішили, що хочете замовити комплекти одягу для своєї команди, постає питання, що на них надрукувати. Пропонуємо для ознайомлення ТОП-5 перспективних ідей для фірмових футболок, нехай вони надихнуть вас на створення власного креативу:

Идеи брендирования футболок

  • логотип фірми, команди, клубу або гуртка, які ви представляєте. Знак, емблему, назву можна цікаво обіграти за допомогою шрифтів і картинки. Тільки зображайте щось одне, інакше майка стане нагадувати рекламний журнал. Для створення макету зручно скористатися віртуальним Конструктором. Додаток допомагає завантажити зображення, розмістити на футболці і поекспериментувати із забарвленням чи розміром літер;
  • назва напряму (Zumba, Brain ring, Dota2). Головне, придумати свій креатив, щоб виділятися не змістом, а подачею малюнка;
  • фотографії і колажі. Попереду – яскрава футболка для танцювального номера, ззаду на спині – танцюристи вашої студії на загальному фото з пам'ятної події. Виглядає символічно;
  • фраза, яка містить меседж від вашої команди світу. Наприклад, «Живемо з грою», «Любимо пісню», «Творимо і витворяємо». Запропонуйте сенс, що втілює вас і ваш колектив, а з виконанням допоможуть фахівці з дизайну та друку;
  • прикольна картинка, мем, перевертень відомих фраз. Такий принт може не бути безпосередньо пов'язаний з рухом, який ви представляєте. Але він обов'язково привертає увагу, транслює позитивну ідею і просто створений, щоб сподобатися більшості.

Ви ще в роздумах, чи варто замовляти колективні футболки зі своїм фірмовим знаком? Вирішуйте, тому що відповідний момент подібний до натхнення. Класний принт, якісний друк, достаток забарвлень і влучне попадання в дитячі та дорослі розміри – все це пропонує компанія FatLine. Ми виготовимо оригінальний одяг для колективу і придумаємо принт для будь-яких важливих подій.