Футболка з принтом - практичний і оригінальний подарунок

Футболка з принтом - практичний і оригінальний подарунок

Стильна футболка з принтом – це прекрасна можливість виділитися з натовпу. За допомогою оригінального напису або картинки легко підкреслити індивідуальність, поділитися світоглядом, висловити настрій, продемонструвати почуття гумору або донести потрібний меседж до оточуючих.

Якщо ви хочете порадувати свою близьку людину цікавим та незабутнім подарунком, то футболки з принтом можуть стати прекрасним рішенням. Особливо, якщо дизайн буде індивідуальним, адресним, створеним за вашим персональним задумом.

Особливість і актуальність футболок з принтом

Стилісти настійно рекомендують не ігнорувати футболки і мати в своїй шафі хоча б кілька оригінальних зразків. Незалежно від пори року і модних тенденцій, цей елемент гардероба актуальний завжди. Сьогодні футболки включають у формування більшості стилів одягу і з їх допомогою можна створити практично будь-який образ: і для офісу, і для вечірки, і для занять спортом, і для прогулянок по місту або парку. Така універсальність робить футболку практичним подарунком, яким напевно знайдеться застосування.

Але! Хороший подарунок – це не тільки користь, але ще й індивідуальність, характер, емоція. І за це відповідає принт. Креативні малюнки і написи на одязі здатні дати потрібний посил, передати почуття і ставлення, підкреслити характер, врешті-решт, стати тією самою «вишенькою на торті».

Принт на футболці може бути яким завгодно. Однак, якщо це – подарунок, то вибирати краще, орієнтуючись або на подію, або на конкретного одержувача – його статус, особливості, захоплення чи професії.

Як приклад, можна розглянути кілька варіантів:

Какую футболку с принтом выбрать в подарок

  • на річницю відносин підійдуть парні вироби з написом «Разом завжди», «Катя + Андрій = любов», «Люблю свого хлопця» – для неї і «Люблю свою дівчину» – для нього та ін .;
  • щоб зробити приємне своїм батькам, можна замовити футболки «Улюблена мамуся», «СУПЕР тато», «Мої батьки найкращі»;
  • оригінально привітати і висловити свою любов до людини допоможуть написи в стилі «Моя любов, як Всесвіт – безмежна»;
  • підкреслити характер допоможуть креативні принти «Відсутність драми в житті – це моя філософія», «Не любиш правду – не говори зі мною», «Я – не ангел, я – чудо в пір'ї», «Хочеш тепла – обійми».

Варіантів безліч. Ідеї для написів на футболках можна знайти в інтернеті або придумати самостійно. А ось повністю персоналізувати принт допоможуть фотографії, імена, дати або інші особливі елементи. В інтернет-магазині FatLine можна замовити друк авторського принта, і навіть самостійно оформити макет за допомогою спеціального Конструктора товарів. Таким чином вийде не просто хороший, не просто практичний і креативний, а ексклюзивний презент. І такий подарунок вже точно нікого не залишить байдужим!