Довга футболка – тренд сучасної моди

Довга футболка – тренд сучасної моди

Сьогодні дуже складно уявити повсякденність без такого елемента гардероба, як футболка. Ви не повірите, коли дізнаєтеся, що і вона має свою історію, яка дозволила їй претендувати на один з п'єдесталів олімпу сучасної моди. Футболка, як не дивно це звучить, в сьогоднішніх умовах є універсальною частиною, що дозволяє надати діловій людині не тільки імпозантність, а навіть деяку витонченість. А починалося все приблизно так...

Історія створення футболок

Перш ніж визначитися, з чим носити довгі чоловічі футболки, варто звернути свою увагу на той очевидний факт, що саме подовжена частина рукава і лягла в основу появи футболок як одного з нинішніх елементів одягу. Вважається, що в не такому вже поки далекому 2013 році футболка відзначила свій столітній ювілей. У 1913 році зачинателями носіння такого незвичайного аксесуара одягу стали американські моряки.

Історія створення футболок (фото)

Однак, справедливості заради, варто відзначити, що прообразом вищезгаданого одягу виступив суцільний комбінезон, призначений для американського робітничого класу. В плані матеріалу виготовлення вибір припав на червону фланель, а сам винахід було запатентовано в 1868 році. Сам комбінезон носив характер нижньої білизни, і його основним завданням було зігріти людину в холод. Але свою практичність він не підтвердив в літню пору, коли носка перетворювалася в спекотні муки, в прямому і переносному сенсі слова. По суті, це і стало однією з причин «роз'єднання» досі цілого костюма на верх і низ.

Якими були футболки на початку 20 століття (фото)

Подальша еволюція натільної білизни і актуальне на той час питання: «Як носити довгі футболки?» показали, що досить тривалий час вона сприймалася багатьма як частина нижньої білизни і одягалась, приміром, солдатами в Першій світовій війні під форму. Носити її стали фермери, шахтарі, робітники. Популярним серед трудового шару населення стала саме зручність носіння – така футболка добре пралася, швидко сохла і не прилипала до тіла. Все це поєднати в одне ціле допоміг трикотаж, виробництво одягу з якого в ХХ столітті викликало справжній бум у світовій індустрії мод. В ужиток зайшли тішоти (T-shirt) – Т-подібні сорочки з короткими рукавами. З поверненням американських солдатів додому після Другої світової війни, в 40-х роках ХХ століття, футболка перестала сприйматися як нижня білизна, завдяки чому сьогодні ми спокійно носимо її в повсякденному житті. Великий різновид даних предметів гардеробу і стилів їх носіння зумовили в подальшому цілу субкультуру, представники якої протягом довгих років залишаються відданими традиційним, і не дуже, ідеям носіння «легкого одягу».

Long sleeve – футболки з довгим рукавом

Футболка з довгим рукавом (фото)

Одним з яскравих представників чоловічих і жіночих довгих футболок в Україні, а також і в усьому світі прийнято вважати лонгсліви. Дослівно з англійської це слово перекладається як футболка з довгим рукавом (long – довгий, sleeve – рукав). У нашому жаргоні лонгсліви більш відомі як фуфайки з тією лише різницею, що сучасна тканина і стиль носіння пропонує сучасній людині можливість вибрати в магазинах товар на свій смак і для свого задоволення, так би мовити висловити «своє я».

Однією з головних особливостей носіння довгих футболок для чоловіків або дівчат прийнято вважати їх універсальність. Практично до будь-якого стилю, будь він: діловий або розважальний – можна підібрати даний вид гардеробу. Аналізуючи тенденції сучасної моди, розбурхує розум великий різновид лонгслівів. Серед останніх дуже виділяються вироби з принтами, написами, героями мультфільмів або кіно. Окремої уваги заслуговує те, що набирає популярність вид 3D футболок – коли в тривимірному зображенні на вас дивиться хижий звір.

Часто, по зовнішньому вигляду і стилю одягу можна визначити характер його власника. Більш спокійні тони з характерним мінімалізмом у зображенні властиві людям, які не прагнуть виділитися з натовпу. І, навпаки, агресивного кольору лонгслів з великою кількістю яскравих картинок – вірний супутник представника соціуму, звиклого по життю йти проти всіх, маючи при цьому свою думку. Довгі футболки з цифрами або супер довгі футболки підійдуть більш закритим людям зі своїм внутрішнім світом, більш щільне спілкування з якими, дозволить зрозуміти їх місце в суспільстві і яку користь вони принесуть.

Чоловічі довгі футболки (фото)

Практичність довгих футболок

Універсальності лонгсліву додає і те, що матеріалом для пошиття тут виступає абсолютно різна тканина. Плюс до цього: покрій і фасон також додадуть гардеробу свою родзинку. Перш ніж купити чоловічі або жіночі довгі футболки, ви повинні знати про те, з якими основними стилями поєднується сучасний одяг:

  •  спортивний. Є одним з найбільш сумісних стилів. Легкість і швидкість у рухах – це, напевно, той невід'ємний фактор, який виділяє спортивний одяг з довгими рукавами на тлі іншого гардеробу. Одними з яскравих представників натільної білизни, які дозволяють долучитися до оздоровчого способу життя, є довгі футболки для сноуборду, або, як їх прийнято називати на сьогоднішній манер, довгі сноубордні футболки. Матеріалом виготовлення тут виступає поліестер, неопрен;
  • класичний – привертає до себе увагу своєю непередбачуваністю, адже симбіоз досі, здавалося б, невідповідних один одному стилів і речей, в умовах сучасної моди – реальність. Та й нинішня «класика», за останні 20 років, суттєво еволюціонувала в бік своєї неофіційності. Поєднання лонгсліва з піджаком або спідницею залишить про вас позитивне враження на діловій зустрічі з потенційним клієнтом або інвестором;

Модні довгі футболки для дівчат (фото)

  • стиль casual у додатку до лонгсліву, що складається з шорт, джинсів і взуття на низькому ходу. Його близьким конкурентом виступає smart casual, в якому використовують класичні брюки. Наявність такої синергії з дуже довгою футболкою буде свідчити про її використання у будні чи у вечірній час.

Окремо хочеться зупинитися на тому, що застосування лонгслівів не обмежується перебуванням на вулиці або ж на робочому місці. Все більшу популярність набирають довгі футболки для сну, які в більшості своїй доповнюються штанями, утворюючи, таким чином, піжамний варіант. Тканина таких виробів відрізняється гарною вентиляцією і відсутністю будь-яких алергічних протипоказань, що дозволяє відчувати себе чудово і бачити гарні сни.

Однією з особливостей верхнього одягу, що підкреслюють зовнішній вигляд як чоловіків, так і представниць прекрасної статі, є наявність на довгій футболці розрізу для шиї. Він може бути як круглим (спортивні бренди типу Adidas), так і кутовим. Саме кутовий розріз супроводжує шанувальників стилю casual, що дозволяє залишатися в тренді останніх новинок зі світу мод.

За структурою одягу, що відмінно гармонує з брюками, виділяють лонгсліви з подвійними рукавами. Купити футболку саме такого різновиду – значить підкреслити своє почуття стилю.

На сьогоднішній день придбати лонгслив в стилі класики або casual, враховуючи багатий асортимент товару, не складе особливих зусиль. Купити футболку для жінок або для чоловіків в Україні можна не лише на ринку, в модних бутіках або в супермаркеті. Інтернет – це, на даний момент, найактуальніше місце, де здійснюється велика кількість угод купівлі-продажу одягу. Інтернет-магазин FatLine допоможе підібрати вам товар за якістю і за розмірами таким чином, що питання: «Де купити футболку?», відпаде саме собою.

.