Що написати на футболці для хлопця?

Що написати на футболці для хлопця?

Крута футболка не може бути однотонною. Тобто все, що завгодно, але тільки не суцільний чорний, синій, фіолетовий або інший колір, котрий не залишає ніякого простору для фантазії. Виняток робимо для білого. Просто біла футболка, сама по собі, здатна оживити будь-який аутфіт, від спортивного до ділового. Решта виглядає нуднувато, і на цей день не в тренді.

А що актуально? Актуально публікувати на одязі який-небудь меседж. Використовувати принт не тільки для краси, а й зі змістом. Акцент на грудях і точка зору – два в одному. Так, можна транслювати високу соціальну ідею: захищати природу, як Грета Тунберг; боротися за права тварин; піднімати престиж держави. Та коли попереду весна, і ні про що важливе, окрім кохання, думати не хочеться, тоді ця стаття для вас.

Парні футболки – непрозорий натяк

За допомогою правильно підібраною футболки можна познайомитися, почати зустрічатися, зробити зізнання, вибачитися за промах і навіть сказати найголовніші слова. Хочете знати, як підштовхнути до відносин скромного хлопця, допомогти йому зважитися і запропонувати вам щось більше, ніж походи на каву? Знайдіть привід і подаруйте парні футболки для вас двох!

Для початку можна написати на речах щось стримане. Наприклад, англійські букви «K.» і «Q.» як скорочення від «King» і «Queen». Зробити привітний комплімент на грудях у нього і? при цьому, не забути про себе, щоб майки виглядали в одному стилі. Адже в чому головний принцип парних футболок? Найкраще вони виглядають тоді, коли Він і Вона знаходяться разом, стоять поруч, сидять, обнявшись ...

Відповідні приклади написів:

 • «Я твій хлібець» і «Я твоя Нутелла»;
 • «Мамо, я знайшов дівчину» і «Мамо, я знайшла хлопця»;
 • «Здається, закоханий» і «Здається, закохана»;
 • «Абонент вже зайнятий».

Більше варіантів парних фраз, картинок, сюжетів ви знайдете в каталозі інтернет-магазину FatLine. Там представлена вся необхідна атрибутика відносин: серця, стріли амура, малюнки «Love is», няшки тваринки, і, звичайно, всілякі написи. Вибирайте з любов'ю.

Типологія принтів

Перш, ніж замовити друк відповідного принта для хлопця, давайте подивимося, з чого взагалі можна вибирати. Які чоловічі візерунки представлені в колекціях магазинів, і які з них можна вважати хітами продажів у всьому світі.

Оригінальні чоловічі теми для друку можна класифікувати за кількома напрямками. Якому віддати перевагу, вирішуйте самі, але зверніть увагу на характер і спосіб життя хлопця, котрому ви плануєте подарувати такий одяг. Якщо він сором'язливий і скромний, не варто вибирати занадто відверті, грубі написи. Адже таким подарунком ви можете випадково поставити людину в незручне становище або вказати на його комплекси.

Отже, що краще написати на чоловічий майці:

 • компліменти. Море, океан компліментів, адже чоловіки їх просто обожнюють. Формат варіюється від одного, найбільшого і вагомого, до цілого списку дрібним шрифтом з уточненнями і доповненнями на спині. Такий візерунок – відмінний спосіб підняття чоловічої самооцінки кожного разу, коли футболка буде вийматися з шафи. Ви можете написати «коханий хлопець», «кращий спортсмен», «кайфовий чувак» або «мій хлопець найніжніший». Але особливо ефективно працюють компліменти, пов'язані з чоловічою привабливістю і сексуальністю. Якщо не боїтеся афішувати особисті аспекти ваших відносин, ризикніть зробити принт на цю тему, і тоді подарунок влучить у ціль;

Какую футболку подарить парню

 • брутальні надписи. Все, пов'язане з силою, захистом, автомобілями, зброєю та іншими, типово чоловічими заняттями. Все, що вважається їхньою територією, де немає місця слабкості і жіночим примхам. Ну, можливо, хлопцям подобається так думати. Грубо, але по-чоловічому привабливо виглядають брутальні фрази, тим більше що дизайнери FatLine знайшли «101 спосіб» закамуфлювати їх для більшої виразності;
 • життєва філософія. Напис на одязі має право бути серйозним. А що, коли спробуєте сформулювати життєві принципи, цікаві ідеї, записати ці думки і перенести на тканину за допомогою майстрів нашої компанії? Вийде абсолютний ексклюзив, авторська робота у вигляді футболки з присвятою. Ваш хлопець любить поміркувати про добро і зло, гроші, державний устрій? Має свій погляд на сучасну сім'ю або виховання дітей? Чудово, тож у вас в руках готовий принт для стильної футболки. Щоб ідея перетворилася в реальність, радимо скористатися віртуальним Конструктором. З його допомогою ви легко створите макет, додасте текст, відредагуєте шрифти і кольорову палітру. Нам залишиться тільки відправити принт у друк і переслати готовий екземпляр вашому другу;
 • приколи. Почуття гумору прикрашає хлопців, а футболка зі смішним написом демонструє його наявність як найкраще. Тільки при виборі принта пам'ятайте головне: є теми, над якими ні в якому разі жартувати не можна. Корисні Лайфхаки кажуть, що жарт на футболці не може висміювати свого власника, сумніватися в його здібностях і привабливості. Краще використовувати приколи, які подобаються людині. Улюблений анекдот, переробка знайомої фрази – все це підійде, щоб стати дотепним принтом.

Гумористична тематика настільки різноманітна, що в ній додатково виділяють різні категорії і напрямки.

Смішний принт на будь-який смак

Серед вдалих запечаток є такі, котрі просто «розривають» публіку. Це справжні хіти, тому їх копіюють, повторюють і замовляють від сезону до сезону. Але ще цікавіше, коли популярний сюжет дає поживу для свіжих приколів, і тоді ця гумористична прогресія починає рости до нескінченності.

Інтернет-магазин FatLine зібрав добірку ідей для друку, які впевнено займають лідируючі позиції не тільки в нашому каталозі, а й у конкурентів. Будьте обережні: одяг гарантує підвищену увагу протилежної статі, стабільно гарний настрій і високу самооцінку!

Мужские футболки с прикольными надписями

Веселі написи – лідери продажів:

 • переробки знаменитих фраз і назв. Всі ці Гуссі, Луї Біддони і Хуго Борщ вже приїлися, але залишилося ще маса варіантів для творчості. Пам'ятаєте знаменитий слоган з серіалу «Гра престолів»? У нас є гарна переробка для парних футболок нареченого і нареченої. І навіть не одна. Переінакшивши Архімеда, скажімо: «Дайте мені фразу, і я переверну її так, що всі обрегочуться»;
 • хештеги, що стали вірусними в інтернеті. Найяскравіші приклади # узбагойся і #keepcalm. А продовження кожен може додумати сам;
 • лайфхак про те, як оточенню поводитися з власником футболки. Докладні принтовані інструкції з корисними і, звичайно, смішними порадами з розряду «Годувати, поїти, любити, не будити»;
 • тематичні приколи для автомобілістів, рибалок, програмістів, музикантів, блогерів або студентів. Жарти, близькі тим, хто належить до певної групи і поділяє її інтереси;
 • жарти-натяки, які стосуються флірту, сексу і любовних пригод. Радимо формулювати тонко і дотепно, щоб сенс гостроти не виглядав як вульгарність. Тоді дівчата, яким ці меседжі і адресовані, зрозуміють, що хлопець має не тільки почуттям гумору, а й інтелект. А таке поєднання, погодьтеся, саме по собі дуже приваблює.

Сподіваємося, ми дали вам достатньо ідей для замовлення чудових футболок коханому. Звертайтеся в нашу компанію, і більше не треба ламати голову над тим, як урізноманітнити його шафу, і що подарувати до Дня чоловіків, Дня батька, патріота, добровольця, захисника, автомобіліста, рибалки і десантника.

Розміщуйте замовлення на сайті інтернет-магазину FatLine, отримуйте бонуси і знижки і будьте готові до будь-якого свята!