5 порад щодо правильного вибору шкільного рюкзака

5 порад щодо правильного вибору шкільного рюкзака

Кожного року у другій половині серпня більшість молодих сімейних пар ламають голову над вирішенням проблеми комплектації до школи найнеобхіднішим свого малюка. Одну з важливих ролей у цьому нелегкому і відповідальному процесі займає правильний вибір портфеля або рюкзака для підростаючого покоління. Сьогодні креативні батьки все частіше віддають перевагу рюкзакам. Пояснення причини такої «нелюбові» до портфелів лежить на поверхні, а саме – в практичності використання. Портфель по своїй конструкції не передбачає наявність лямок для його носіння на спині, в той час як основна мета рюкзаків, звичайних або «мішків», як раз і полягає в транспортуванні підручників і зошитів ззаду.

Якщо ви все ж надумали придбати рюкзак, дослухайтеся певних порад, враховуючи які можна безболісно обійти підводні камені і правильно вибрати даний аксесуар.

На що звертати увагу, вибираючи рюкзак

Отже, розглянемо основні моменти, з якими в тій чи іншій мірі можуть зіткнутися дорослі, здійснюючи актуальну покупку перед школою.

Критерії вибору рюкзака для школи (фото)

1. Звертайте увагу на структуру і форму самого рюкзака. Робити це треба не тільки з естетичних міркувань. Головний посил тут полягає в наявність ортопедичної спинки, яка на початкових етапах носіння дозволить підтримувати в правильній позиції хребет з усіма витікаючими наслідками, запобігання розвитку сколіозу. Бажано, щоб спинка відрізнялася особливою жорсткістю з «міксом» м'яких підкладок, покликаних забезпечити комфорт процесу використання. Наявність в нижній частині рюкзака поперекового валика дозволить додатковим чином рівномірно розподілити навантаження на весь хребет.

Не варто, однак, думати, що ортопедична спрямованість вашої новоспеченої покупки зможе вирішити вже наявні проблеми хребта. Пам'ятайте, що в цілях рівного становлення спини молодого організму, набагато більше користі ви отримаєте, привчивши дитину тримати правильну поставу за письмовим столом.
2. Матеріал шкільного спорядження повинен бути якісним. Сучасні виробники  виготовляють подібні аксесуари в основному з тканин, нейлону, вінілу або шкіри. Кожен з перерахованих компонентів володіє своїми перевагами, але при остаточному виборі варто перевірити явні візуальні ознаки. Приміром, неприємний хімічний запах може наштовхнути вас на думку про «кустарне» виробництво шкільного приладдя. Фарба, що залишилася на вологій ганчірці від протирання внутрішньої сторони рюкзака, виявить властивість покупки линяти при пранні, а потенційні розриви тканини на лямках від різкого застосування фізичної сили покажуть батькам, що виріб не дуже-то й міцний. Але всі ці неприємності не загрожують тим, хто вибирає рюкзак в інтернет-магазині FatLine, де всі товари відрізняються своєю високою якістю.
Окремим плюсом потенційної покупки в плані безпеки може стати наявність світловідбиваючих смуг на рюкзаку, які особливо чітко видно в нічний час, однак часто ваша дитина буде повертатися додому з портфелем в пізній час доби?

Розміри шкільного рюкзака (фото)

3. Не варто віддавати пріоритет великим розмірам. Багато батьків вважають, ніж масштабнішим буде придбаний на ринку або в магазині виріб для транспортування підручників, тим більшими знаннями буде володіти їхній нащадок. Варто відзначити, що не буде! Спорядження школяра не має навіть віддалено бути схожим на екіпіровку скелелаза. Ідеальним розміром рюкзака вважається: не ширше лінії плечей і не нижче попереку. Крім того, ранець великих розмірів ніяк не буде сприяти зручності носіння.

4. Вибрати рюкзак з оптимальною вагою, не посилюючи навантаження на спину дитини – найкраще рішення. Більшість фахівців з медицини сходяться в єдиній думці, що найчастіше діти носять тяжкості, які багатьом дорослим не під силу. Щоб уникнути можливої дитячого негативу від дискомфорту рюкзака рекомендується підбирати вагу екіпіровки на спину з розрахунку не більше 10% від ваги самої дитини. Виділяють умовну класифікацію оптимальної вантажопідйомності аксесуара з усім його вмістом у відповідності з віком дитини:

  • 2 кг для дітей від 6 до 8 років;
  • 3 кг – від 9 до 13 років;
  • 5 кг – 14 років;
  • 6 кг – від 15 до 16 років.

5. Здійснюйте купівлю разом. Не забувайте, що ранець – це не тільки річ, яка відповідає за транспортування шкільного інвентарю, але і елемент зовнішнього вигляду вашої улюбленої дитини. Всі ми знаємо, наскільки важливо мати своє гідне обличчя серед підростаючих дітей. І тому щоб уникнути появи у них можливих комплексів покупку шкільного приладдя краще здійснювати спільно. Тим більше, що сьогоднішні технологічні можливості надають шанс «апгрейдити» і речі, і аксесуари вашого чада.

Рюкзак Свій дизайн (фото)

Так, інтернет-магазин FatLine пропонує до продажу не тільки рюкзаки, але і сумки з зображеннями улюблених героїв мультфільмів, казок, ігор, кіно і масою інших оригінальних принтів, які зроблять повсякденний образ дитини особливим.

Ось, в принципі, і всі основні нюанси, які необхідно врахувати, готуючись до школи. Якщо ваша потенційна покупка відповідає певному мінімуму вимог і, до того ж, подобається дитині, сміливо розлучайтеся з грошима!

Придбайте рюкзаки на FatLine

Інтернет-магазин FatLine займає гідне місце серед ресурсів веб-торгівлі одягом і аксесуарами. Завдяки програмі «Конструктор», що дозволяє завантажувати і переносити улюблені зображення на вподобані речі, ви отримаєте бажаний елемент гардеробу або аксесуар, який відрізняється своєю креативністю і ексклюзивністю. Не є винятком тут і шкільний рюкзак. Замовляйте улюблені покупки і отримуйте набір позитивних емоцій!.

 

.