30 Листопад 2020
Переглядів (3235)
Неможливо уявити сучасний світ без смартфонів! Між винаходом першого мобільного пристрою з операційною системою і появою девайса в кишені мало не кожного українця пройшло близько 15 років. І, незважаючи на це, до цього дня вже виросло покоління, яке не знає життя без смартів.
Прямокутний екран з безліччю функцій і системою Multi-Touch – найнеобхідніша річ в 21 столітті. Так само, як телевізор в 20-му і газета у 19-му. Це вже не предмет розкошів, а дорога техніка, без якої не обійдешся.
Висока ціна і складний пристрій диктують свої правила експлуатації «розумних», але таких тендітних, телефонів. Головне з них – наявність захисних обкладинок. Ну кому прийде в голову заплатити за пристрій сотні доларів, і використовувати його без чохла або протиударного скла?
Мобільний чохол – обов'язковий аксесуар
Правильний чохол на смартфон виконує відразу кілька функцій:
- захищає від ударів і пошкоджень, від серйозних поломок до дрібних подряпин і мікротріщин;
- оберігає від забруднень. Навіть якщо ви – надзвичайно дбайлива людина, утримувати мобільний телефон в ідеальній чистоті неможливо. Пил, відбитки пальців, частинки шкіри і безліч бактерій осідають на поверхні. Криміналісти зізналися, що по смартфону можна дізнатися колір волосся, марку косметики і навіть улюблений шампунь його власника. До того ж, очистити обкладинку набагато простіше, ніж девайс;
- дає додаткові можливості. До них відносяться різні кріплення, підставки, магніти, бокси для занурення в воду і екрани для зчитування інформації;
- додає краси. Декоративна роль мобільних аксесуарів з кожним роком виходить на передній план все більше і більше. Перші чохли для телефонів були представлені в 3-4 моделях. Сьогодні різноманітність кольорів, конфігурацій і матеріалів така, що зустріти два однакових вироби практично неможливо.
Не дивно, що існує рейтинг як на кращу модель смартфона, так і на найпопулярніший чохол до неї. Кожен виробник намагається випустити топовий екземпляр року, який завоює любов користувачів в різних країнах. Такий чохол не тільки гарантує надійний захист пристрою, але і, як правило, володіє якимись цінним характеристиками. Найчастіше – унікальним дизайном, або новою корисною функцією.
Кращі чохли року на популярні смартфони
Інтернет-магазин FatLine зібрав огляд найцікавіших мобільних чохлів 2020–2021 років. Якщо бренд потрапив у цей список, значить, він гарантує функціональність і високу якість матеріалів.
Силіконові накладки
Найпростіший і доступний варіант чохла, який, тим не менш, забезпечує цілком надійний захист для корпусу. Вибирайте зразки, зроблені тільки з якісного силікону. Такі, як модель від виробника Apple Silicone Case, Speck Presidio Pro або демократичні аналоги для смартфонів на андроїд від фірми Deexe.
Легкий і еластичний матеріал добре амортизує. Він здатний захистити ваш телефон від ударів навіть краще, ніж жорсткий пластиковий бампер. Прагніть вибирати не універсальний варіант, а призначений саме для вашої моделі. Це гарантує, що накладка ідеально «сяде» на корпус, забезпечить вільний доступ до функціональних клавіш. Чохол щільно прилягатиме до задньої стінки, обмежуючи доступ пилу та бруду.
Залиште в минулому силіконові обкладинки «по 50 центів», які деформувалися і розтягувалися вже після першого використання. Сучасні матеріали тримають форму, їх неможливо розтягнути більше, ніж це необхідно. Щільність матеріалу однакова по всій поверхні виробу. Знос мінімальний навіть по куктах, хоча раніше це вважалося одним з найбільш вразливих місць в цьому форм-факторі.
Завдяки точним вирізам, чохол сумісний з бездротовою зарядкою і не заважає користуватися камерами.
Ще одна важлива деталь – антиковзаюче покриття. Воно робить обкладинку начебто прогумованою на дотик. Допомагає надійно утримуватися в руці і не ковзає по поверхні столу або торпеді автомобіля. Корисна дрібниця, завдяки якій ризик випадкового падіння знижується мінімум удвічі.
Технологія сублімації дозволяє створювати на силіконі багатобарвні картинки будь-якої складності. Якщо вам здається, що однотонні варіанти морально застаріли, зверніть увагу на вироби з орнаментом, логотипом бренду або милими героями відомих мультфільмів.
Для тих, у кого на першому місці залишається дизайн, інтернет-магазин FatLine пропонує індивідуальний друк на чохлах з високоякісного силікону. Такого розмаїття принтів, як у нас, ви не зустрінете ніде.
Досвідчені користувачі називають лише один недолік силіконових обкладинок. Вони служать дуже довго. Якісний silicone cover неможливо зносити, його можна тільки замінити на інший!
Протиударні чохли
Категорія товарів для людей, які вважають, що в мобільному «одязі» найважливіше захисні властивості. Завдання аксесуара – не прикрасить пристрій, а убезпечити його від можливих пошкоджень.
Якщо ви дотримуєтеся тієї ж точки зору, рекомендуємо підібрати моделі з матеріалів з посиленою антиударною функцією. До них відносяться:
- полікарбонат (пластик, прозорий, як скло, і міцний, як залізо). Переконатися в його стійкості можна на прикладі Speck Presidio Stay для телефонів фірми Apple;
- арамідне волокно, більш відоме, як кевлар. Надміцний матеріал протистоїть не тільки удару, але тиску і термічному впливу. Тільки уявіть, бампер з арамідних пластин витримує падіння з висоти 4-х метрів! Виробник серії Pitaka пропонує вироби з орнаментом у різних колірних рішеннях, від традиційного чорного до популярного в цьому році апельсинового. Покриття стійке до вигорання, не стирається і зберігає фабричний відтінок навіть при активній експлуатації;
- вироби з металевими або гумовими вставками. Вони додаються до пластикової конструкції для посилення захисту в уразливих місцях. Як правило, це вставки по кутах і на бічних ребрах. Крім того, серед пропозицій в протиударною серії можна зустріти і повністю металеві варіанти. Вони важкі, об'ємні, мають нестандартний вигляд і дизайн. Зате в захисних властивостях таких знахідок, як аксесуар від Lunatik, сумніватися не доводиться;
- полікарбонат + TPU. Найпоширеніший тандем при виробництві особливо міцних мобільних накладок. Відомо, що поліуретан еластичніший від м'якої гуми в кілька разів Такі комбіновані матеріали поглинають удар, «гасять» його за рахунок відмінної амортизації. Товари марки Element Case або Verus повністю виправдовують свою назву «захисний чохол». При цьому мають досить витончений вигляд і не додають ваги.
Протиударні бампери часто забезпечені спеціальними накладками для кнопок і роз'ємів. Спочатку може здатися, що користуватись таким не зручно, але через кілька днів ви забудете про це. Заглушки оберігають отвори від попадання сміття і продовжують термін експлуатації корисних клавіш.
Деякі виробники пішли ще далі! Якщо ваш мобільний девайс вимагає максимальної безпеки, вибирайте конструкції, що не надягають, а прикручуються до корпусу телефона болтами. Ці моделі проходять тестування за військовим стандартом і отримують схвалення оборонних відомств.
Шкіряні аксесуари
Мода і технології можуть диктувати свої умови, але шанувальники традицій рік за роком обирають вироби зі шкіри. За що вони так цінуються? Перш за все, за високий статус і незмінну якість.
Модель Apple Leather Case зроблено з екологічно чистого матеріалу. При фарбуванні використовуються зносостійкі фарби. Завдяки їм чохол не вигоряє на сонці і не витирається від багаторазових дотиків. Спеціальне просочення захищає шкіру від вогню. Вироби можуть захистити від порізів і мають антиударний ефект.
Якщо раніше шкіряні речі були представлені тільки в природних кольорах (чорний і коричневий), то сьогодні в асортименті кольорові варіанти, принти і тиснення на натуральній і штучній шкірі вищого класу. Тобто, це повністю сучасні аксесуари, з ідеально підігнаними вирізами під камеру і автономними елементами управління.
«Розумні» чохли
Виявляється, не тільки смартфон заслуговує приставки смарт. Тепер виробники пропонують чохли, які зроблять ваш пристрій ще розумнішим. До них відносяться моделі з самостійними дисплеями, типу Samsung EF-NN975. LED-екран на кришці дає можливість дізнатися час, користуватися плеєром або перевірити пропущений дзвінок, не відкриваючи телефон. Монітор краще адаптований до денного світла, тому на ньому все відмінно видно в будь-яку погоду.
Спеціальне покриття SensArray дозволяє відповідати або відхиляти виклик. Такі модифікації частіше зустрічаються в чохлах-книжках. Якщо раніше ви не купували цей варіант тільки тому, що його незручно використовувати, саме час змінити думку.
Для спортсменів і екстремалів
До цієї категорії можна віднести сучасні аксесуари, що допомагають убезпечити смартфон під час занять спортом і активного відпочинку. Для цього у виробах передбачені додаткові можливості. Вибирайте чохол, виходячи зі свого способу життя, звичок і потреб. У лінійці спортивних моделей вам пропонують:
- кріплення на передпліччя. Як правило, це універсальні чохли, які підходять до мобільних пристроїв з однаковими габаритами. Їх випускають як виробники аксесуарів, такі як Deexe або Spigen, так і спортивні бренди Puma, Crivit і інші. Навряд чи вдасться обійтися одним чохлом, подібний варіант не дуже зручно використовувати в повсякденному житті. А ось перекладати смартфон, збираючись на пробіжку, щоб бути впевненим у збереженні гаджета – вірне рішення;
- аква-бокси або водонепроникні моделі. Серед найпопулярніших пропозицій 2020–2021 рр зустрічаються різні варіанти. Від алюмінієвого герметичного футляру, з яким можна опускатися на 100-метрову глибину, до силіконового бокса Baseus Waterproof Bag Air Cushion. Це універсальні моделі, і крім самого смартфона, в такий чохол можна покласти документи, кредитку і навіть купюри. Хіба мало що знадобитися людині на морському дні. Футляри однозначно не допускають попадання води, витримують глибинний тиск. Оснащені додатковим ременем для фіксації на руці або поясі.
- Менш функціональні, але також надійні стандартні водонепроникні вироби з TPU. Це правильний вибір перед поїздкою на пляж або риболовлю, захис